Neler Yeni

🔥İndirim Corsair K60 PRO RGB Cherry Viola 847 TL

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Red switch mi bu ürün kullanan var mı acaba Red switch bir klavye arıyorum da

DntX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa
Hocam bişi da sorucam rgb ler tek tek tuşların arkasında mi aydınlatma yoksa bölgesel mi bide tuş sesi nasıl acaba ilk defa duydum sw leri internetim de az bakamıyorum
Her tuşu ayrı aydınlatabiliyorsunuz. İcue için değişik temalarda profillerde indirebilirsiniz. Fakat klavyede yay sesi problemi var sanırım ona göre alın. Violalar baya sessiz switchler bu arada.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Her tuşu ayrı aydınlatabiliyorsunuz. İcue için değişik temalarda profillerde indirebilirsiniz. Fakat klavyede yay sesi problemi var sanırım ona göre alın. Violalar baya sessiz switchler bu arada.
Aldım hocam klavyeyi kullanıyorum şuan bayada memnunum dediğiniz gibi yay sesi problemi var bazı sık kullandığım tuşlarda o yay sesi sadece ses olarak mu eksisi var acbaa başka zararı var mı

• Beğen
Reaksiyonlar: DntX

Enco

80+ Silver
hocam cherry switch noluyor red'den daha mı iyi aydınlatır mısn beni

DntX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa
Aldım hocam klavyeyi kullanıyorum şuan bayada memnunum dediğiniz gibi yay sesi problemi var bazı sık kullandığım tuşlarda o yay sesi sadece ses olarak mu eksisi var acbaa başka zararı var mı
Sesten başka zararı yok hocam.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Beğen
Reaksiyonlar: DntX

DntX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa
hocam cherry switch noluyor red'den daha mı iyi aydınlatır mısn beni
Cherry switch markası. Viola switchleri red'den daha sessiz switchler ama yay sesi sorunu var viola switchlerde. Ayrıca viola switchlerin yapısı daha farklı tuş fırlama vs. olmuyor, kötü tarafı temizlerken keycapler zor çıkıyor.

Kısaca red switche göre artısı sessiz olması, yay sesi sizin için problem değilse viola ile red arasında pek fark yok sanırım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Enco

Enco

80+ Silver
Cherry switch markası. Viola switchleri red'den daha sessiz switchler ama yay sesi sorunu var viola switchlerde. Ayrıca viola switchlerin yapısı daha farklı tuş fırlama vs. olmuyor, kötü tarafı temizlerken keycapler zor çıkıyor.

Kısaca red switche göre artısı sessiz olması, yay sesi sizin için problem değilse viola ile red arasında pek fark yok sanırım.
En iyisi optik değil mi

DntX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa
En iyisi optik değil mi
Değil aslında. Optikler genel olarak daha hızlı olsada pek fark olmuyor sanırım. Bana kalırsa sesi, aktiflik mesafesi vs. daha önemli. En iyi diye bir switch yok zaten kullanım amacına ve ne sevdiğinize göre değişir.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bunu kullanan bir arkadaşım var, bazı tuşlarda keycapler yerine oturmuyor ve basınca tuş yerinden fırlıyor. Bu tarz keycap ile ilgili sorunlar var.
Eğer MediaMarkt mağazasından alırsanız da orada deneyeceğiniz için "kardeşim sen gördün denedin aldın o zaman iade kabul edemem" diyorlar.

Eğer bu tarz olaylara okeyseniz ve keycap konusunda uğraşmak isterseniz alınabilir bir klavye.

Enco

80+ Silver
Değil aslında. Optikler genel olarak daha hızlı olsada pek fark olmuyor sanırım. Bana kalırsa sesi, aktiflik mesafesi vs. daha önemli. En iyi diye bir switch yok zaten kullanım amacına ve ne sevdiğinize göre değişir.
gecikme düşük oluyor fps için birebir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,178
Üyeler
140,610
Son üye
memon
Top Bottom