Neler Yeni

ipad air 5 vs ipad 10. nesil....

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar uzun yıllar gidebilecek bir tablet almak istiyorum 10ç nesil ile air 5 arasında yaklaşık 2 bin TL fiyat farkı var sizce değer mi başka tablet öneriniz var mı bana air mantıklı geliyor sizce 17k ya air alınır mı?
Her türlü değer. Aradaki devasal işlemci farkını geçtim lamine ekran ve 2. Nesil kalem için bile geçilir.

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe
Her türlü değer. Aradaki devasal işlemci farkını geçtim lamine ekran ve 2. Nesil kalem için bile geçilir.
Peki samsung ile karşılaştırılırsa hangisi önde gelir fiyat olarak tab s8 yakın depolama, batarya ekran...

Öğrenen_biri

80+ Bronze
ama alternatif olarak marka arıyorsan huawei alabilirsin. Komple set halinde en ucuzu 9k fiyatı var ve oldukça iyi. Diğer modelleride var ben en ucuzu olarak dedim. Apple kadar etmese diğer markalardan en iyisi.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tab S8'de çok güzel tablettir. Hatta not vb. konusunda Tab S8 daha iyi diye biliyorum. Fakat resim tarafında bilgim yok.
Tasarımda uygulama desteği olarak iPad daha iyi. Fiyat açısından bakınca da iPad Air Tab S8 değil S9 ile eşleşir.

Ama uzun vadede M1 gibi bir canavar ve onu destekleyen iPadOS varken 8 Gen 2 ye Android tarafında güvenmezdim.

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe
Siz olsanız bu bütçede tab s9 mu yoksa ipad airi mi tercih ederdiniz depolama ram işlemci her şey düşünüldüğünde çok kararsız kaldım

RTX5090

80+
ikisindende en uygunu olarak amazon olandan al.

evet buda apple'nın yan satış yeri bildiğim kadarıyla. Eskiden şöyle duymuştum bu sitede eğer apple ürünlerinde bir sorun çıktıysa değişim vs yapılarak buradan tekrar sıfır konumunda satıılır. Yine garantisi apple tarafından olur
Yanlış biliyorsunuz. Burası apple tarafından yetkilendirilmiş satıcıdır. Tekrar satılması teşhir veya renewed olarak satılır.

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Doruk
Merhabalar uzun yıllar gidebilecek bir tablet almak istiyorum 10ç nesil ile air 5 arasında yaklaşık 2 bin TL fiyat farkı var sizce değer mi başka tablet öneriniz var mı bana air mantıklı geliyor sizce 17k ya air alınır mı?
air 5

Top Bottom