Neler Yeni

İpad Air vs İpad Mini

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Arkadaşlar 32 gb lik bir ipad air 2 ye sahibim. Tabletin depolamasının az gelmesi ve kasması sebebiyle artık ihtiyaçlarımı karşılamıyor. O yüzden yeni bir ipade geçmek istiyorum.
Sizce mini mi air mi? Kullanımlarım genel olarak innte gezinme , oyun oynama gibi olacak. Alırsam ise kalem kullanacağım.
Sizce hangisi alınmalı?
Bulabildiğim en ucuz linkler:

Bu arada maalesef airpods kampanyasını kaçırdım. Kaçırmasaydım airpods kaça giderdi?

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Arkadaşlar 32 gb lik bir ipad air 2 ye sahibim. Tabletin depolamasının az gelmesi ve kasması sebebiyle artık ihtiyaçlarımı karşılamıyor. O yüzden yeni bir ipade geçmek istiyorum.
Sizce mini mi air mi? Kullanımlarım genel olarak innte gezinme , oyun oynama gibi olacak. Alırsam ise kalem kullanacağım.
Sizce hangisi alınmalı?

Bu arada maalesef airpods kampanyasını kaçırdım. Kaçırmasaydım airpods kaça giderdi?
air bütçe varsa

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ahmet Emin KUL
ipad air

Alikose01

80+ Bronze
Bütçeni zorlamıyorsa Air

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Senin kullanımlarına göre performanslarında pek fark yok. Ekran kaliteleri aynı. Büyük ekran ve küçük ekran arasında seçim yapman yeterli olacaktır.

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Sizce hangisi alınmalı?

Mini bir telefondan biraz daha büyük, Air ise kullandığın tablete yakın boyutta. Ekran boyutuna göre karar vermen gerekiyor, kalan özellikleri çok yakın zaten.

Top Bottom