Neler Yeni

iphone 11 hala alınır mı??

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,025
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
İstery S21 bakabilirsiniz

şahin doğan

80+ Platinum
Apple ürün piyasaya çıktıktan 5 yıl sonra güncelleme vermeyi, 2 yıl sonrasında ise uygulama desteğini kesmeye başlıyor. iPhone 11 çıkış tarihi 2019 Eylül ayı. Bu demek oluyor ki 2024 Eylül ayında tanıtılacak olan model ile birlikte yeni İOS sürümünü almayacak bu telefon. Tercih size kalmış ama biraz eskimiş bir telefon. Biraz daha verip üst modellere kaymanız sizin yararınıza olacaktır.
Dediklerinin hiçbir kanıtlanır yanı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci el piyasasından bahsediyorum dostum. 13-14'e geçmek isteyen insanlar satmaya başlayacak ellerindeki telefonları.
İphone 13 çıkınca 11'in fiyatı düştümü ? hayır aksine arttı.

hangisi daha güncel peki telefonu 3 yıl falan kullanırım en az
Genel olarak sorun yaşamak istemiyorsanız İphone 11.
Kamera tarafında Fotoğrafta S21 videoda İphone 11 önde.
Pil tarafında İphone 11 önde.
Ekranda S21 önde.
Oyun tarafında İphone 11 önde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Kadir Özdemircioğlu

13 çıktığında 7999 dan 6500'e düştü. Sonrasında Türk Lirası Dolar karşısında değer kaybetti ülkedeki her şeye zam geldi :D

• Beğen
Reaksiyonlar: DMNS

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Kanıtlanır bir yanı yok demek yanlış olur. Zaten belli bir program içerisinde planlı olarak eskitiliyor ürünler. Eğer illa detay vermemi istiyorsanız ailede 2 adet iPhone 11 var ve evet alınan sıralar kadar performansı yok ve cihazın artık eski kondisyonu kalmadığını hissediyorsunuz hakeza uzun yıllardır emektar olan bir iPad Airimiz var ve artık adeta yaşlılar gibi ayağa kalkamıyor. Amaçları yeni bir ürün aldırmak olduğu için illaki oluyor böyle durumlar. Şu ana kadar tek yavaşlamadı dediğim ürün M1 MacBook Pro'm oldu. 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum ve ilk günkü performansını koruyor ne kadar işletim sisteminden memnun olmasamda.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,168
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
iPhone 11 al

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın

Genel olarak sorun yaşamak istemiyorsanız İphone 11.
Kamera tarafında Fotoğrafta S21 videoda İphone 11 önde.
Pil tarafında İphone 11 önde.
Ekranda S21 önde.
Oyun tarafında İphone 11 önde.
samsung yada apple farketmez size göre hangisi alınır şu an uzun ömürlülük açısından iki telefonda bana yeterde artar özellik olarak

şahin doğan

80+ Platinum
Kanıtlanır bir yanı yok demek yanlış olur. Zaten belli bir program içerisinde planlı olarak eskitiliyor ürünler. Eğer illa detay vermemi istiyorsanız ailede 2 adet iPhone 11 var ve evet alınan sıralar kadar performansı yok ve cihazın artık eski kondisyonu kalmadığını hissediyorsunuz hakeza uzun yıllardır emektar olan bir iPad Airimiz var ve artık adeta yaşlılar gibi ayağa kalkamıyor. Amaçları yeni bir ürün aldırmak olduğu için illaki oluyor böyle durumlar. Şu ana kadar tek yavaşlamadı dediğim ürün M1 MacBook Pro'm oldu. 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum ve ilk günkü performansını koruyor ne kadar işletim sisteminden memnun olmasamda.
Kanıtlanır bir yanı yok demek doğru olur. 6 ile 6S aynı oranda güncelleme almadılar 6S ile 7 aynı oranda güncelleme almadılar. Yani ürünün desteğinin ne zaman kesileceği apple'a bağlı. Güncelleme sonrası uygulama desteği kesilse bile otomatik olarak eski sürüm indirilip kullanılabiliyor. Babamda İphone 11 var ve cihaz hala ilk günkü kondisyonunda, herhangi bir hız kaybı yok gözle görülebilen.

samsung yada apple farketmez size göre hangisi alınır şu an uzun ömürlülük açısından iki telefonda bana yeterde artar özellik olarak
Bi telefonu ne kadar kullanmak istersen o kadar kullanırsın ama Android tarafında güncelleme yaptıkça İos'a göre çok daha hızlı eskiyor cihazlar. Yukarıda yazdığım özelliklere bakıp hangisi senin için önemliyse ona göre al.

• Üzgün
Reaksiyonlar: DMNS

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
13 çıktığında 7999 dan 6500'e düştü. Sonrasında Türk Lirası Dolar karşısında değer kaybetti ülkedeki her şeye zam geldi :D
ip 13 ne zaman 6500 tl oldu ben mi bilmiyorum?

iphone 11 bile hiç 6000 tlden dusmedi 2 yeni nesil bir telefon 6500 den gitmis olamaz belirli bir süre

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Kadir Özdemircioğlu
ip 13 ne zaman 6500 TL oldu ben mi bilmiyorum?

iphone 11 bile hiç 6000 tlden dusmedi 2 yeni nesil bir telefon 6500 den gitmis olamaz belirli bir süre
11 den bahsediyorum dostum :D Yazdıklarımdan nasıl 13'ü çıkardın

2022 yılında ile iPhone 11 alınır, 4,5 yıldır dayanır hocam.
Ancak tavsiyem en son modeli iPhone 14 alabilirsin. (2022 Ağustostan sonra çıkar)

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
merhaba elimde s9+ var artık değiştirme zamanı geldi 7 k civarında telefon arıyorum o fiyatlara ikinci el iphone 11 ler var bide s21 ler bu iphone 11 eskidimi halen alınır mı? bide s21 nasıldır piyasayı takip etmiyorum 1 yıldır o yüzden size soruyorum ya iphone yada samsung alıcam telefonu
Hala taş gibi cihaz gönül rahatlığı ile alabilirsin tek eksiği ips ekran

Top Bottom