Neler Yeni

İphone 11 vs Se 3 vs 12 mini

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
se 3 varken 11 almazdım ben şahsen ama yine sen bilirsin
kamerayı hiç bilmiyorum acaba var mı
bataryada gelişme var boyutu artmıştı ve işlemci ona göre optimizasyonlu a15 olduğu için
Şu aklıma takıldı iphone 11 3 senelik artık ve bir kaç yıl sonra öksürmeye başlayacaktır ama se 3 daha uzun gider diye düşünüyorum birde bende sonsuz ekran istiyordum ama eskide telefon almak istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

se 3 varken 11 almazdım ben şahsen ama yine sen bilirsin
kamerayı hiç bilmiyorum acaba var mı
bataryada gelişme var boyutu artmıştı ve işlemci ona göre optimizasyonlu a15 olduğu için
Birde bilirsiniz iphone 3 4 yazılım sonra yavaşlamaya başlıyor telefonları oyunlarda birde genel anlamda o yüzden aklımda bu soru.

Son olarak iphone en değerli rengi kırmızı değilmi.

Cevap alabilirmiyim.

Son düzenleme:

Bünyamina

80+ Gold
Şu aklıma takıldı iphone 11 3 senelik artık ve bir kaç yıl sonra öksürmeye başlayacaktır ama se 3 daha uzun gider diye düşünüyorum birde bende sonsuz ekran istiyordum ama eskide telefon almak istemiyorum.

Birde bilirsiniz iphone 3 4 yazılım sonra yavaşlamaya başlıyor telefonları oyunlarda birde genel anlamda o yüzden aklımda bu soru.

Son olarak iphone en değerli rengi kırmızı değilmi.

Cevap alabilirmiyim.
yavaşladığına katılmıyorum
en değerli kırmızı mı siyah mı yoksa beyaz mı inan bilmiyorum hangi renk çok hoşuna gidiyorsa onu alırsın kararsız kaldıysan bence alma şuanlık biraz daha düşün

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
yavaşladığına katılmıyorum
en değerli kırmızı mı siyah mı yoksa beyaz mı inan bilmiyorum hangi renk çok hoşuna gidiyorsa onu alırsın kararsız kaldıysan bence alma şuanlık biraz daha düşün
Ama diyorlarki 11 aldığınızda 3 yıl sonra değiştirmek lazımmış.

Bünyamina

80+ Gold

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
kime göre neye göre güncelleme gelmiyor diye mi
Shiftdelete baktığımda bu yorumu yapmışlar güncelleme konusunda 3 yıl sonra değiştirecek insanlar alsa daha iyi olur demiş se 3 ise daha uzun ömürlü ve küçük ekran seven varsa alsın denmiş sizin yorumunuz nedir.

Bünyamina

80+ Gold
Shiftdelete baktığımda bu yorumu yapmışlar güncelleme konusunda 3 yıl sonra değiştirecek insanlar alsa daha iyi olur demiş se 3 ise daha uzun ömürlü ve küçük ekran seven varsa alsın denmiş sizin yorumunuz nedir.
benim yorumum biraz karışık ya elimde se 2 var düşünüyorum se 3 e geçmeyi ama aradaki fiyat farkı aşırı fazla uzun ömür olayına şöyle bak 3 yıl sonra ne olur ne olmaz güncelleme benim umrum da değil sadece kullandığım tel uygulamaları açmadığında desteği kestiğinde değiştiririm gibi bak olaya
11 aklında kalmasın bence al kullan ya napacaksın se küçük baya

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
benim yorumum biraz karışık ya elimde se 2 var düşünüyorum se 3 e geçmeyi ama aradaki fiyat farkı aşırı fazla uzun ömür olayına şöyle bak 3 yıl sonra ne olur ne olmaz güncelleme benim umrum da değil sadece kullandığım tel uygulamaları açmadığında desteği kestiğinde değiştiririm gibi bak olaya
11 aklında kalmasın bence al kullan ya napacaksın se küçük baya
ben se 2 kullanıyordum şarj ve boyuttan dolayı sattım ama yeni nesilde düzeldi deniyor se 3 pili çokta kötü değilmiş iphone 11 ise ben almayacağım çünkü 3 senelik telefona 15.000 bin TL vermek istemiyorum se 2 alacağım dönemde 8.200 TL idi o yüzdende biraz kötü bakıyorum ama güzel fiyata 2. el 12 mini yada 12 bulursam 12 serisi alırım onun dışında se 3 alacağım 12 mini hakkında ne dersiniz.

Bünyamina

80+ Gold
ben se 2 kullanıyordum şarj ve boyuttan dolayı sattım ama yeni nesilde düzeldi deniyor se 3 pili çokta kötü değilmiş iphone 11 ise ben almayacağım çünkü 3 senelik telefona 15.000 bin TL vermek istemiyorum se 2 alacağım dönemde 8.200 TL idi o yüzdende biraz kötü bakıyorum ama güzel fiyata 2. el 12 mini yada 12 bulursam 12 serisi alırım onun dışında se 3 alacağım 12 mini hakkında ne dersiniz.
2.el olmasa 12 mini direkt seç derdim ama ne bilim benim pek 2. el tercihim değil ya ama o telde baya iyi

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
2.el olmasa 12 mini direkt seç derdim ama ne bilim benim pek 2. el tercihim değil ya ama o telde baya iyi
gayet güzel se 3 sonsuz ekranlı versiyonu sıfırı 18 ila 19 bin arası temiz 2.el ve 14-16 ay arası garantilileri ise 15-16 bin lira arası sizce se3 alıp geçeyim mi yoksa değerlendirmemi yapayim mini için.

Bünyamina

80+ Gold
Hocam sizden güzel yorumlarınızı bekliyorum.
ne diyeyim bilemedim se 3 olumlu bakıyorsunuz bence alın beğenirsiniz kullanın olmadı ıphone 12mini alırsın satıp kararsız kalma bence 2 side iyi

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Emirhan Trm
ne diyeyim bilemedim se 3 olumlu bakıyorsunuz bence alın beğenirsiniz kullanın olmadı ıphone 12mini alırsın satıp kararsız kalma bence 2 side iyi
Şuan ikisine bakıyorum bu konuyu takibe aldım se 3 yada 12 mini alırsam se3 daha gözümde şuan aldığımda yazacağım bilgileriniz ve bu konu üstünde vakit harcadığınız için size çok teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,423
Üyeler
141,443
Son üye
jailbreek
Top Bottom