Neler Yeni

Yardım İphone 12 alınır mı fiyatına değiyor mu

Legolasea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Deniz
Yani hocam işte bende öyle düşünüyorum 15-20 bin TL arasında çok kral telefonlar var iphone gerçekten bu kadar farklı mı?
2009 dan beri iphone kullanıyorum
eşim ve annemde android var kıyaslama yapmak gerekirse iki tarafında artıları ve eksileri var
ama fiyatını hak ediyor mu dersen o konuda maalesef ülkemizdeki fiyatları hak etmiyor

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Selamlar onümüzdeki aylarda telefonumu değiştirmeyi düsünüyorum
Şuan kullandığim telefon samsung j8 2018 de aldım ve hala bir şekilde idare ediyor
Dediğim gibi telefon değiştireceğim fakat kafam çok karışık bir sürü telefon var bir yandan da iphone iyi ama biraz da pahalı geliyor
Yani 120 hz ekranlı 5000 ma bataryası olan gayet yeni telefonlar bile en baba olsun 20.000 TL ama iphone a 28-29 gibi rakamlar her ne kadar iyi olsada uçuk geliyor bu yüzden soruyorum
Iphone 12 veya 13 bu fiyata değer mi gerçekten o kadar farklı mı?
12 sağlam cihazdır. Kuzenime ikinci el aldık çok güzel.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,328
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Selamlar onümüzdeki aylarda telefonumu değiştirmeyi düsünüyorum
Şuan kullandığim telefon samsung j8 2018 de aldım ve hala bir şekilde idare ediyor
Dediğim gibi telefon değiştireceğim fakat kafam çok karışık bir sürü telefon var bir yandan da iphone iyi ama biraz da pahalı geliyor
Yani 120 hz ekranlı 5000 ma bataryası olan gayet yeni telefonlar bile en baba olsun 20.000 TL ama iphone a 28-29 gibi rakamlar her ne kadar iyi olsada uçuk geliyor bu yüzden soruyorum
Iphone 12 veya 13 bu fiyata değer mi gerçekten o kadar farklı mı?
androidden yd 14 proya geçtim dağlar kadar fark var hayatımda ilk defa ios alıyorum kullanım amacına göre değer

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Evet güzel cihaz ama bana kalırsa fiyatını hak etmeyen bir cihaz. Şuan bana göre alınabilecek en iyi telefon S23. Gerek ekranı gerek pil performansı olsun mükemmel. Ama illa Apple bir cihaz kullanmak istersen 2.el alabilirsin. S20 FE'den S22'ye geçmiştim gayet memnunum ileride S23'e geçmeyi düşünüyorum. iPhone 11 almak gibi bir hataya düşme sakın.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Yani ben elektronik ürününde bir şey alacaksam genelde bir kere alayım beni götürsün kafasında yaklaşıyorum. Güzelliğe bakarsak çok güzel telefon. Pek yarı yolda bırakacağını da sanmıyorum.
Evet hocambende genelde 1 kere aliyorum kafadindayim bir telefonu en az 4-5 sene kullanirim

şahin doğan

80+ Platinum
Güzel veya kötü, değer veya değmez anlatmak çok zor. 12 Kullanıyorum, sorun varsa sorabilirsin.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
2009 dan beri iphone kullanıyorum
eşim ve annemde android var kıyaslama yapmak gerekirse iki tarafında artıları ve eksileri var
ama fiyatını hak ediyor mu dersen o konuda maalesef ülkemizdeki fiyatları hak etmiyor
Bende fiyat konusunda ondan soruyorum, pek en azından ülkemizdeki fiyatları haketmediğini düşünüyorum

Bünyamina

80+ Gold
13 28.5k
Sağlam kaliteli bir cihaz ya bu cihaz üst bir telefon kamerası bataryası işlemcisi neler neler bunu al

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Açıkçası yorumlarınıza göre kafamda biraz android almak daha mantıklı gibi geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

13 28.5k
Sağlam kaliteli bir cihaz ya bu cihaz üst bir telefon kamerası bataryası işlemcisi neler neler bunu al
yalan yok güzel özellikler fakat dediğim gibi fiyat biraz tuzlu ama dediğim gibi telefon almama daha bir kaç ay var bakarsınız yeni modeller çıkar, benim fikrim değişir değismez işte o zamana kadar da bana araştırmak düşüyor

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Hocam iphone her ne kadar özellik bakımından android kadar cafcaflı olmasada baya fark atıyor adamlar nasıl işletim sistemi yapmışsa artık çok az güç tüketiyor ama performansını veriyor androidlere bakınca özellik bakımından iyi olsada 2 3 yıl içinde eskimeye başlıyorlar bence iphone alın.

Bünyamina

80+ Gold
Açıkçası yorumlarınıza göre kafamda biraz android almak daha mantıklı gibi geliyor

yalan yok güzel özellikler fakat dediğim gibi fiyat biraz tuzlu ama dediğim gibi telefon almama daha bir kaç ay var bakarsınız yeni modeller çıkar, benim fikrim değişir değismez işte o zamana kadar da bana araştırmak düşüyor
Ne ucuzki uzun düşünebilecek bir şey değil kullanırsın sonrasına sonra bakarsın

kojiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert Erçelik
varsa bütçeniz iphone 13 mantıklı tasarım farklı daha güncel cihaz 5g desteği var her ne kadar kullanamasakta kamerası gelişmiş bataryası yüksek a15 bionic chipset var, ben 12 pro ile 13 arasında kalıp 13 almıştım zamanında

şuan iphone 8 kullanıyorum oda ayrı mesele :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,609
Üyeler
142,766
Son üye
Mojoo
Top Bottom