Neler Yeni

İphone 12 mini mataryası çok mu kötü ?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,509
İsim
Taha yücel
iphone 12 mini almayı düşünüyorum kamerası performansı tasarımı çok güzel ama en önemlisi kamerası zaten onun için iphone alıyorum hiç iphone kullanmadım bu zamana kadar

ama bataryası 2227 mAh çok mu bir mataray ben şuan j7 prime 2 kullanıoyrum o 3300 mah 2.5 3 sene oldu mataryas yine iyi gidiyor yatarken takıyorum sabah okula gidiyorum eve döünce 45-50 oluyor 8.30 gidiyorum 16.20 çıkıyorum oynuyorum telefonada sosyal medyada felan geziyorum

2227 mAh çok mu az yetermi oyun oynamıyorum telefondan pubg,asfalt 9 gibi yüksek grafikli güçlü oyunlar oynamıyorum sadece küçük çaplı basit stres atmalık oyunlar onlarda çok güç şarj tüketmiyor ama sosyal medyada geziniyorum youtube vb. yeter mi sizce iphone 11 de almak istemiyorum 12 mini daha mantıklı geliyor

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,509
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu videoda
iphone 12 2800 küsür mah olmasına rağmen
3100 küsürlük iphone 11 den daha fazla şarjı gidiyor iphone 11 in şarjı daha hızlı bitiyor

benim alıcağım mini 2227 ama üsteki olay neden böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu videoda
3100 küsürlük iphone 11 den daha fazla şarjı gidiyor iphone 11 in şarjı daha hızlı bitiyor

evet çok kötü ya

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
bu videoda

bu videoda

evet çok kötü ya
İşlemci farkından dolayı

iphone da pil mAh a göre değil içindeki yazılım ve donanıma göre değerlendiriceksin :D o batarya ios olduğundan o kadar gidiyor zaten

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,509
İsim
Taha yücel
İşlemci farkından dolayı

iphone da pil mAh a göre değil içindeki yazılım ve donanıma göre değerlendiriceksin :D o batarya ios olduğundan o kadar gidiyor zaten
yani ne demek istedin ben bir şey anlamadım bu telefonun şarjı bana yeter mi ? zaten günlük hep telefonumu şarja takarım yatarken sabah 100 ful olur uyanınca çıkarırım

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
yani ne demek istedin ben bir şey anlamadım bu telefonun şarjı bana yeter mi ? zaten günlük hep telefonumu şarja takarım yatarken sabah 100 ful olur uyanınca çıkarırım
Bilgili değilim tam ama dediğim şey iphone da ios yazılımı sayesinde çok daha fazla optimizasyona sahip yani daha düşük ram / batarya ile 2 katı ram veya bataryaya sahip android telefonlar ile eşit performansı veriyor

Erda Yıldırım

80+ Gold
benim huawei p30 lite 1 gün şarj ediyorum 2 gün şarj etmiyorum
günde max 2 saat falan full açık duruyodur
insta tiktok falan izliyorm

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,509
İsim
Taha yücel
Bilgili değilim tam ama dediğim şey iphone da ios yazılımı sayesinde çok daha fazla optimizasyona sahip yani daha düşük ram / batarya ile 2 katı ram veya bataryaya sahip android telefonlar ile eşit performansı veriyor
inşallah memnun kalırım

benim huawei p30 lite 1 gün şarj ediyorum 2 gün şarj etmiyorum
günde max 2 saat falan full açık duruyodur
insta tiktok falan izliyorm
nokia mı bu :D

Besim Tibuk

80+ Gold
A15 CPU ile performansın yanında, işlemci verimlilği de arttı.
Yani evet, yeter.
İphone batarya sorununu halletti.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom