Neler Yeni

Yardım S23 - iPhone 13 - 13 mini - İphone 14 yada Diğer

Seçim

• Oy kullanan toplam üye
    203
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kadir Çorapçı
hocam samsung alcaksın seneye satacagın rakam yarı yarıya daha ucuz . ıphone 13 alsan seneye sıfır aldıgın fıyqttan daha fazlasını satacaksın .

s23 aldın dıyelım 20k seneye 10k ya satarsan sukur
ıphone 13 27k seneye 27k ya ıkıncı el olarak satarsın

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,144
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Nerede hocam bu fiyat
Kendi sitesinde. Telefon takası ile birlikte
2 sene oldu ama 1 kere güncelleme aldı. daha 4 güncelleme alacak en az.
ios 17 alacak bu sene sonra 3 kalacak evet.
Satmayacağım. Zaten o yüzden bu fiyatlara çıkıyorum. Alınca 4-5 sene götürsün istiyorum.
iphone 15 ile bence 11-12-13-14 piyasası da değişecek. Type-C ve diğer köklü değişiklilkler pazarı etkiler.

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Matty Man
hocam samsung alcaksın seneye satacagın rakam yarı yarıya daha ucuz . ıphone 13 alsan seneye sıfır aldıgın fıyqttan daha fazlasını satacaksın .

Samsungun geri alim kampanyasi var, merak etme 10kya gidecek bir telefon degil, s24 cikar onunla degismeye gider, min 18-20k arasi alir samsung

Shamshiel

80+
Bir yerde iphone varsa diğer telefonların ismi bile okunmaz iphone model yükseltmek bile cok daha rahat 3-4 yıl kullanıp gene yükseltebilirsin android te zarar edersin güncelleme beklemekten hayata küsersin

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,144
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Samsung bana ilk golü attı bile :D, değişim kampanyası için eski cihazımı almaya uzman gelecekti güya, şimdi kargolamamı istiyor, bölgemde hizmeti yokmuş. Tekrar İphone almaya kaydım. İphone daha ucuz :D
Samsungun geri alim kampanyasi var, merak etme 10kya gidecek bir telefon degil, s24 cikar onunla degismeye gider, min 18-20k arasi alir samsung
Mesaj otomatik birleştirildi:

33546f06-07dd-49f6-a9b9-6c9e46bc4975.jpg

Samsungdan ilk gol :D

@şahin doğan

Dakka 1 gol 1 yani, :D oraya kocaman reklam yazmışlar. UZMANIMIZ HER ŞEYLE İLGİLENECEK RAHAT OLUN

Son düzenleme:

şahin doğan

80+ Platinum
Samsung bana ilk golü attı bile :D, değişim kampanyası için eski cihazımı almaya uzman gelecekti güya, şimdi kargolamamı istiyor, bölgemde hizmeti yokmuş. Tekrar İphone almaya kaydım. İphone daha ucuz :D

Alıntıyı görüntüle

@şahin doğan
Hangi cihazı kaça sayıyorlardı?
Biraz uğraştıracaklar gibi. Kargo gönder, kontrol etsinler, dönüş vs.

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,144
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kadir Çorapçı
32 yasıma kadar once nokia sonra samsung kullandım . 1 aydır iphone kullanıyorum . tek dıcegım sey iphone varsa dıgerlerıne telefon demeye gerek yok . ıslemcı kamera o su bu hepsıyle tek gecerım

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,144
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
32 yasıma kadar once nokia sonra samsung kullandım . 1 aydır iphone kullanıyorum . tek dıcegım sey iphone varsa dıgerlerıne telefon demeye gerek yok . ıslemcı kamera o su bu hepsıyle tek gecerım
çok eski cihazlar kullanmanız böyle düşünmeniz sebep olmuş büyük ihtimal.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe
iPhone almazdım ben 14 pro Max ve 12 kullanan biri olarak söylüyorum s23 elimde var açıkçası 14 pro Max den daha memnun kaldım pili güzel ekran kalitesi güzel hafif tasarımı güzel akıyor şuana kadar 1 kez bile takılma donma olmadı ayrıca cihaz isinmio bluetit aciyom iPhone da cihazın arkası alev alevdi bundan 3 4 saat müzik dinledim hiç sıcaklık yok gibi

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,144
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
iPhone almazdım ben 14 pro Max ve 12 kullanan biri olarak söylüyorum s23 elimde var açıkçası 14 pro Max den daha memnun kaldım pili güzel ekran kalitesi güzel hafif tasarımı güzel akıyor şuana kadar 1 kez bile takılma donma olmadı ayrıca cihaz isinmio bluetit aciyom iPhone da cihazın arkası alev alevdi bundan 3 4 saat müzik dinledim hiç sıcaklık yok gibi
Samsung ilk dakikadan bana gol attığı için iphone almaya karar verdim. Müşteri hizmetleri daha telefon satamıyor :D yardımcı olamıyor. Yani adamlara diyorum ki böyle böyle bir durum var yardımcı olun. Ankara servis noktası dolu oradan gidip takas için cihazı vereyim falan diyorum. Yok.
Ki zaten beklemek bana bir şey kaybettirmeyecek. Bugün eski telefonumu verip alacaktım s23 ü, 6-7 ay bekleyip alsam diyatı da düşecek yani :D

Ki zaten 15 serisi bekleyeceğim onu alacağım. O zamana kadar s23 ün fiyatı dibi görür zaten. Elimdeki parayı da altın yapıp bekleyeceğim yani bir şey kaybetmeyeceğim. Dönüp yine s23 alabilirim.

Alıntıyı görüntüle

@şahin doğan

Dakka 1 gol 1 yani, :D oraya kocaman reklam yazmışlar. UZMANIMIZ HER ŞEYLE İLGİLENECEK RAHAT OLUN

33546f06-07dd-49f6-a9b9-6c9e46bc4975.jpg
Gol atmasalar almıştım. :D

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe
Samsung ilk dakikadan bana gol attığı için iphone almaya karar verdim. Müşteri hizmetleri daha telefon satamıyor :D yardımcı olamıyor. Yani adamlara diyorum ki böyle böyle bir durum var yardımcı olun. Ankara servis noktası dolu oradan gidip takas için cihazı vereyim falan diyorum. Yok.
Ki zaten beklemek bana bir şey kaybettirmeyecek. Bugün eski telefonumu verip alacaktım s23 ü, 6-7 ay bekleyip alsam diyatı da düşecek yani :D

Ki zaten 15 serisi bekleyeceğim onu alacağım. O zamana kadar s23 ün fiyatı dibi görür zaten. Elimdeki parayı da altın yapıp bekleyeceğim yani bir şey kaybetmeyeceğim. Dönüp yine s23 alabilirim.

Alıntıyı görüntüleGol atmasalar almıştım. :D
S23 1 haftalık 20500e aldım ben fiyatı da dip görmez dolar artarken bu düşmez s21 s22 min fiyati bile artiyor

Muti69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
samet
Yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçem 25K civarında.
Aklımda S23 almak var ama içime sinmedi, bir de arka kameradaki lens sorunu bana vuracak gibi hissediyorum. (teknolojide şansızımdır)

Sorunu bilmeyenler için:

samsung-galaxy-s23-ve-s23-plus-icin-bir-kamera-sorunu-gundemde.jpg-copy-660x939.jpg

Muz şeklinde bir alanda bulanıklık sorunu oluyor. Fiziksel bir sıkıntı olduğu söyleniyor.

Genel olarak ihtiyaçlarım:
Kompakt olması. Tek el kullanımı rahat olması. (elimdeki telefon 6.4 inç büyük geliyor)
Ekran açık süresi 6 saat üzeri olan.
Kamerası sosyal medyada iyi olan, özellikle ön kamera (paylaştığımda görüntüsü bozulan, kalitesizleşen fotoğraf istemiyorum. Fotoğraf paylaşıldığında anlamlı oluyor bence.)
Oyun oynamam ama CPU güçlü olsa iyi olur, gelecekte kasma donma yavaşlama olmasın.
AMOLED türevi ekranı olsun.

S23 almak için 25k bütçe vermek anlamsız diyorsanız ucuz modeller de önerebilirsiniz.

S23 kullanıcılarına da sorularım var:
Instagram'da paylaştığınız fotoğraflar ile kamera uygulamasından çektiğin görüntüler arasında çok fark var mı? (ve videolar)
Pil süresi nasıl, ekran görüntüleri ile paylaşır mısınız? Nasıl bir kullanıcısınız? Ne ağırlıklı kullanıyorsunuz?

En son güncelleme ile kamera nasıl oldu?
Hiç iPhone 13, 13 mini ya da 14 ile karşılaştırma şansınız oldu mu?
kamerası sosyl medya da olan tek telefon iphonedir , instagram ile işbirliğmi yapıyorlar artık orasını bilemem ama android ile iphone e instagram yüklemesi görüntü olarak çok fark oluyor , cpu güçlü demişsin iphonelerin işlemcisi o fiyat aralığındaki teleonların en iyisi oluyor zaten , pil konusunda ilk 1 sene 6 saat karşılar sonrasını bilemem , batarya yenilemen gerekbilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,006
Üyeler
146,605
Son üye
inferyum
Top Bottom