Neler Yeni

iPhone 12 Pro mu iPhone 13 Mini mi ?

wizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Koç
Merhabalar arkadaşlar öncelikle 2. el alacağım,geçen bir kıyaslama yapmıştım 11 Pro ile 12 arasında.

Şimdi ise iPhone 13 mini ile 12 Pro arasında kaldım.

Benim tercihim 13 miniden yana hem son çıkan modellerden olsun hemde küçük kompakt yapısı olsun kullanışlı telefon eğer param yetmezse 12 Mini ya da 12 2. el düşünüyorum.

Fakat aklımda 12 Pro da var.

İkisinin farkları Birisinde +1 telefoto kamera olması daha uzun pil ömrü vb.

13 Minide ise son çıkan telefonlardan olduğu için daha uzun süre güncelleme alacak olması,alırım uzun süre kullanırım düşüncesi var.

Sizin fikirleriniz nelerdir? 2 telefon arasında da aman aman çok cüzi bir fark yok yakın fiyatlar.

Selin0935

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Selin D.
Güncelleme alacağı için 13 mini diyorum.

omer1902

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ömer
12 pro

şahin doğan

80+ Platinum
13 Mini. 12 Pro Max ile 13 Mini arasından 12 Pro Max seçilir ama bu tercihler arasından 13 Mini daha mantıklı.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mehmet Akca
12 mini kullanıyorum satıp 13 mini ye geçeceğim. Nedeni çok video çekiyorum ve sinematik mod çok iyi. Hemde daha güncel bir cihaz. 13 mini tercih etmeniz daha mantıklı olur.

wizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
13 Mini. 12 Pro Max ile 13 Mini arasından 12 Pro Max seçilir ama bu tercihler arasından 13 Mini daha mantıklı.
12 Pro Max in fiyatı çok olduğundan dolayı Pro düşündüm,fiyat bandı aynı sayılır 13 Mini ile nerdeyse ama benim tercihim de 13 miniden yana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 mini kullanıyorum satıp 13 mini ye geçeceğim. Nedeni çok video çekiyorum ve sinematik mod çok iyi. Hemde daha güncel bir cihaz. 13 mini tercih etmeniz daha mantıklı olur.
12 Miniden memnun musunuz,şarj durumu nasıl?

Genellikle Instagram kullanıyorum ve nadir de olsa yarım saat oyun atıp çıkıyorum,günümü çıkartırmı?

Ekran boyutundan memnunmusunuz,yeterlimi arada sırada film,video izlemek için?

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mehmet Akca
12 Pro Max in fiyatı çok olduğundan dolayı Pro düşündüm,fiyat bandı aynı sayılır 13 Mini ile nerdeyse ama benim tercihim de 13 miniden yana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 Miniden memnun musunuz,şarj durumu nasıl?

Genellikle Instagram kullanıyorum ve nadir de olsa yarım saat oyun atıp çıkıyorum,günümü çıkartırmı?

Ekran boyutundan memnunmusunuz,yeterlimi arada sırada film,video izlemek için?
Oyun yada film için alacaksanız küçük ekran sizi tatmin etmeye bilir öncelikle onu söyleyim. Ben sadece görüşme ve sosyal media işleri için kullanıyorum oyun yada film izlemem anca YouTube de bazen video izlerim okadar. Ekran ilk başlarda küçük gibi görünürde zamanla alışıyorsunuz ve ne kadar ideal olduğunu anlıyorsunuz sonuçta 5.4 inç çokta küçük bir ekran değil. Tek elle kullanımı ve taşıması çok kolay. Pil konusu kullanıma göre değişiyor ben çok kullanırım yoğun kullanım da benin 3 4 gibi şarjım %10 un altına düşer şuan şarjım %20 ekran sürem 6 saat 7 saatten fazla ekran süresi aldığım zamanlar oluyor. As kullanım da 1 günü çıkarıyorum. Zaten batarya ufak hızlı şarjla hemen doluyor o yüzden dert etmiyorum. Bu arada pil yüzden %87. Genel anlam da ben çok memnunum

Ekler

• IMG_4904.jpeg
    IMG_4904.jpeg
    743.1 KB · Hit: 34

wizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Koç
Oyun yada film için alacaksanız küçük ekran sizi tatmin etmeye bilir öncelikle onu söyleyim. Ben sadece görüşme ve sosyal media işleri için kullanıyorum oyun yada film izlemem anca YouTube de bazen video izlerim okadar. Ekran ilk başlarda küçük gibi görünürde zamanla alışıyorsunuz ve ne kadar ideal olduğunu anlıyorsunuz sonuçta 5.4 inç çokta küçük bir ekran değil. Tek elle kullanımı ve taşıması çok kolay. Pil konusu kullanıma göre değişiyor ben çok kullanırım yoğun kullanım da benin 3 4 gibi şarjım %10 un altına düşer şuan şarjım %20 ekran sürem 6 saat 7 saatten fazla ekran süresi aldığım zamanlar oluyor. As kullanım da 1 günü çıkarıyorum. Zaten batarya ufak hızlı şarjla hemen doluyor o yüzden dert etmiyorum. Bu arada pil yüzden %87. Genel anlam da ben çok memnunum
Hocam gündelik hayatta 20 dk oyuna girip çıkıyorum onun dışında sosyal medyada kamerayı falan çok kullanırım,arada sırada YouTube'dan bişey açar kullanırım diye dedim onun dışında fazla bişey yaptığım yok.Sizin dediğiniz gibi pil 87de böyle performans veriyorsa çok iyi.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mehmet Akca
Hocam gündelik hayatta 20 dk oyuna girip çıkıyorum onun dışında sosyal medyada kamerayı falan çok kullanırım,arada sırada YouTube'dan bişey açar kullanırım diye dedim onun dışında fazla bişey yaptığım yok.Sizin dediğiniz gibi pil 87de böyle performans veriyorsa çok iyi.
Benim aldığım 12 mini performansı bu şekilde. 13 mini de batarya bir tık daha büyüdü o daha da memnun eder sizi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,907
Üyeler
156,402
Son üye
Divi
Top Bottom