Neler Yeni

Iphone 12 vs Yurtdışı Iphone 15

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Valla hocam ben kendim önümüzdeki ay Yurtdışı 15 almayı planlıyorum yanında da bi tane 6-7 alırım kapanınca ondan devam ederim her sene yenileniyor zaten 4 ay idare ederim diyorsan benim gibi al geç.
Olabilir mantıklı, aynı şekilde yurtdışı telefonun yanına ufak bir iphone 7 atıp sadece sim kartını takıp wifi olarak kullanmak da mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iki tane yurtdışı 12 al, birini 4+4 ay diğerini de 4+4 ay sonra zaten her sene resetleniyor

türkiyeden bir iphone almak yerine aynı paraya yurtdışı 2 tane alırım, birini senenin bir yarısı kullanırım diğerini de senenin diğer yarısı. hem yedekte duran telefon olması da daha iyi.
Valla hocam aynı telefondan 2 tane almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Özellik olarak bir fark olmayacaksa neden yurtiçi almayayım ki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
keday samur
Valla hocam aynı telefondan 2 tane almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Özellik olarak bir fark olmayacaksa neden yurtiçi almayayım ki?

çünkü bir tane yurtiçi fiyatına iki tane yurtdışı alabiliyorsunuz. bu en önemli neden.

ben yurtiçi iphone 14 alacağıma kuzey ıraktan iki tane getirttim, senenin yarısı birini diğer yarısı diğerini.

2>1

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
çünkü bir tane yurtiçi fiyatına iki tane yurtdışı alabiliyorsunuz. bu en önemli neden.

ben yurtiçi iphone 14 alacağıma kuzey ıraktan iki tane getirttim, senenin yarısı birini diğer yarısı diğerini.

2>1
4+4 muhabbetinin bitmeyeceğinin garantisi yok, kayıt işi olsa ben de yurtdışı önerirdim ama Iphone 12 de alınmaz, zor durum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
keday samur
4+4 muhabbetinin bitmeyeceğinin garantisi yok

4+4 bitemez, ülkede bulunan yabancı personel için, kaldırılması yemez, böyle devam.
zaten kayıt olayı türkiye dışında başka hiçbir ülkede yok, bir azerbaycan gördü bizden o yaptı da dünyada böyle bir şey yok yani. bir meksikalı hindistandan aldığı telefonu ülkesinde sorunsuz kullanabilir buna ekstra bi dal da bize ver diyen ülke bizimki.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
4+4 muhabbetinin bitmeyeceğinin garantisi yok, kayıt işi olsa ben de yurtdışı önerirdim ama Iphone 12 de alınmaz, zor durum.
Yani aslında kötü telefon değil, günümüzde hala iphone 6sler 7ler kullanılıyor 12 çok daha uzun süre kullanılır fakat almışken alabildiğimizin en iyisini almak en mantıklısı. Çünkü 1 kere alıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2>1
Hocam şu anda 2 tane adamakıllı eli ayağı düzgün iphone 12yi o paraya bulamazsın ki

Son düzenleme:

şahin doğan

80+ Platinum

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,633
İsim
kilan embappe
YD 14 Pro

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Lokman Açil
Hocam neden powerbank taşıyayım ki?

Hocam forumdaki İphone nefretini çözemedim bir şekilde. İphone kullanmak istediğini söylemene rağmen hemen Android bir telefon öneriliyor. yok böyle yok şöyle diye bir karşılaştırma yapmıyorum. sadece zorla bunu almak zorundasın imaları hoşuma gitmiyor

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam forumdaki İphone nefretini çözemedim bir şekilde. İphone kullanmak istediğini söylemene rağmen hemen Android bir telefon öneriliyor. yok böyle yok şöyle diye bir karşılaştırma yapmıyorum. sadece zorla bunu almak zorundasın imaları hoşuma gitmiyor
Kesinlikle katılıyorum hocam, benim telefondan beklentim beni oyunlarda uçurması veya 100x zoom yapması değil. Uzun seneler akıcı kullandırması, sosyal medyada farkını belli etmesi ve ileride sattığımda zarar değil de kar ile satması.

YazılımKafa

80+ Silver
Bütçem maksimum 27k ya kadar çıkıyor, yurt içi alınırsa iPhone 12 yurt dışı alınırsa düz 15 geliyor sanırım. Ne alınmalı? Sizin tavsiyeniz nedir?
Şahsen yurtdışıyla uğraşmak istemezdim. Uğraşırım diyorsanda 15 yerine 14 pro al. 14 pro daha iyi.

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom