Neler Yeni

❌İndirim Bitti! iPhone 13 128GB 35.499 TL🔥

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Androidi 10 sene önceki haliyle hatırlayanlar var veya giriş, orta segment telefonları 3 kat pahalı iphone ile kıyaslayanlar. Şu an memur maaşları arttı. Polis karı koca arkadaşımın evine 60 bin TL girecek 8 bin kredi taksidi versem bana hiç koymaz maaşa zaten gene zam gelir taksit parası erir diyip alıyorlar.
Sana koymaz 60 bin TL giren eve tabii ki koymaz kaç tane eve 60 bın giriyor benim kendi işim bizim eve bu kadar girmesi pek mümkün değil

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eray Yılmaz
Bedava hemen alayım dedim bitmiş ne yazık ki :(

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
yunus günaydın
Sana koymaz 60 bin TL giren eve tabii ki koymaz kaç tane eve 60 bın giriyor benim kendi işim bizim eve bu kadar girmesi pek mümkün değil
Alanlar öyle alıyor demek istedim. Ülkede asgari maaş almayan da çok insan var. Ayrıca apple'ın marka algısı çok üst düzeyde ülkemizde. Arkadaşlar benim abim, kuzenim vs 60 hz ekran var desem o ne olcak der. herkes donanımdan anlamıyor bu cümleyi konudaki arkadaşlara söylüyorum. İnsanların genel ihtiyacı zaten sosyal medya onda da iphone stabilliğini kanıtlamış bir cihaz olarak kabul görüyor insanlar üstünde.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Alanlar öyle alıyor demek istedim. Ülkede asgari maaş almayan da çok insan var. Ayrıca apple'ın marka algısı çok üst düzeyde ülkemizde. Arkadaşlar benim abim, kuzenim vs 60 hz ekran var desem o ne olcak der. herkes donanımdan anlamıyor bu cümleyi konudaki arkadaşlara söylüyorum. İnsanların genel ihtiyacı zaten sosyal medya onda da iphone stabilliğini kanıtlamış bir cihaz olarak kabul görüyor insanlar üstünde.
Evet de çok pahalı ülkemizde be valla insanın eli gitmez alsın

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
yunus günaydın
Evet de çok pahalı ülkemizde be valla insanın eli gitmez alsın
Valla alacağım en pahalı telefon s23 olur ultra acayip hoşuma gidiyor ama şu ekonomik koşullarda o kadar para vermek akıl karı gelmiyor bana. S23 bile çok pahalı ama işte paranın değeri yok ayrıca alınan telefonların yarısı vergi.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Valla alacağım en pahalı telefon s23 olur ultra acayip hoşuma gidiyor ama şu ekonomik koşullarda o kadar para vermek akıl karı gelmiyor bana. S23 bile çok pahalı ama işte paranın değeri yok ayrıca alınan telefonların yarısı vergi.
Ayn öyle bende X3 pro var gittiği yere kadar kullanırım artık belki şansa iPhone gelir çekiliş Almanya'dan dayı oğlu vs getirir anca öyle kullanırız 😄

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Kronik sorunlu iPhone 13 e bu parayı verene acırım harbiden, android tarafında son sistem ultra özelliklerle donatılmış bir dünya telefon alınabiliyor bu paralara veya yarısına.Meizu 20 pro araştırıyorum şu sıra,muhtemelen getirteceğim
Kronik ne sorunu varmış 5 sydır kullanıyorum bir tek sıkıntısını görmedim anlatts bilelim😂

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Burak Doğan
bu fiyatlara iphone alınmaz artık

şahin doğan

80+ Platinum
Kronik sorunlu iPhone 13 e bu parayı verene acırım harbiden, android tarafında son sistem ultra özelliklerle donatılmış bir dünya telefon alınabiliyor bu paralara veya yarısına.Meizu 20 pro araştırıyorum şu sıra,muhtemelen getirteceğim
30-35 yaşındaki adama "Abiiiiii iPhone 13 almak yerine sana yurtdışından Meizu 20 Pro getirelim 10 kat daha iyi telefon" dediğinde adam markayı bile bilmiyor olacak ve gidip 13 alacak.
Telefonu sadece 13-25 yaş arası insanlar kullanmıyor.
2014'de 5S'le Apple ile tanışan, sonrasında 2019'a kadar kullanan ve şuanda da 3 yıldır iPhone 11 kullanan babama gel Meizu 20 Pro veya Samsung S23 aldır aldırabiliyorsan :D

Grambel16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
E.Y
Bunca vergiye rağmen fiyatın geldiği noktayla birlikte
Nasıl bir piyasası var ise telefon dahi ülkemizde yatırım aracı olarak görülmekte

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
Alana hayırlı olsun. Bu parayla bir ülke daha görürüm ben

Robius

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular