Neler Yeni

❌İndirim Bitti! iPhone 13 128GB 35.499 TL🔥

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,713
İsim
kilan embappe
Parası olan alıyor işte İphone her zaman pahalıydı kanka.

İohone 6 ilk çıktığında 2300 liraymış, asgari ücret 850 liraymış.
Sen hesap et işte ordan.
Tamam ama İPhone 6 ilk çıktığında gerçekten zamanına göre kamera ve performans olarak çok üst düzeydi. Peki bu? Peki ya İPhone 11?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Tamam ama İPhone 6 ilk çıktığında gerçekten zamanına göre kamera ve performans olarak çok üst düzeydi. Peki bu? Peki ya İPhone 11?
Orasını bilemiyorum artık. Apple bütçesi kısıtlı olanlar için telefonların düşük modellerini çıkarıyor olabilir. Eskiden bi android telefon çıkardı misal General mobile sonra General mobile pro çıkardı parası olmayanlar için de Gm 8 Go çıkardı. O tarz bişey yaptıkları için olabilir

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,713
İsim
kilan embappe
Orasını bilemiyorum artık. Apple bütçesi kısıtlı olanlar için telefonların düşük modellerini çıkarıyor olabilir. Eskiden bi android telefon çıkardı misal General mobile sonra General mobile pro çıkardı parası olmayanlar için de Gm 8 Go çıkardı. O tarz bişey yaptıkları için olabilir
Hayır Apple ın ben bütçesi dar olanlar desteklediğini falan düşünmüyorum. Ki TR ekonomisinde hala destek alan minimum İPhone 21K olmuşken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii
Ki bu Apple ile ilgili değil. Ama İPhone zaten üst kesimlere hitap eden bir cihaz.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,675
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
pardon hocam o destek çeken 4 4s serisiymiş sizinki de seneye çeker desteği bence yeni bir iphone bakın şimdiden. bu arada s3 5s ten 1 sene önce çıkmış s4 te sıkıntı yok halen :)

Öncelikle videona katılıyorum. Bu zamana kadar hiçbir zaman iPhone almayı da savunmadim, borçla kredi ile olacak iş değil. Fazladan paran vardır yatırım amaçlı alabilirsin.
Bu arada bendeki S3 2016da falan öldü 2023teyiz ama 5s kullanılıyor ve para ediyor. 5s piyasada iken s3 aldım. 5s 2k iken, s3 1500du. Durum aynı olacak diye bir şey yok tabii ama ben bizzat yaşadığım durumu anlattım size. O zamanki Android ıle şimdikileri de biraz tutmamak lazım fakat değeri ciddi anlamda kayboldu diyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Hayır Apple ın ben bütçesi dar olanlar desteklediğini falan düşünmüyorum. Ki TR ekonomisinde hala destek alan minimum İPhone 21K olmuşken.

Tabii

Ki bu Apple ile ilgili değil. Ama İPhone zaten üst kesimlere hitap eden bir cihaz.
Dediğim gibi orasını bilmiyorum artık. 11 var bende ilk gün ki gibi kullanıyorum. Arabanın kredisi bitince 14e falan geçeriz artık 1 sene çok bile kullandım yani

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Ali
Şu telefon bu fiyata nasıl kapış kapış gidiyor anlamış değilim millette para var demek ki kullandım beni memnun etmedi parasının hakkı değil bence bu cihaz
Arkadaşımdan garantisi devam eden 13 ü almıştım. Sırf rengi pudra diye sattım. Yoksa çok memnundum. (22.250 almıştım)

şahin doğan

80+ Platinum
Neden her iPhone indirim konusunda o telefonun alınıp alınmayacağı konuşuluyor?
20K kredi çekip telefon almak ile 200K kredi çekip araba almak arasında fark yokken neden herkes telefon için kredi çekilmez diyor? (Kredi çekip telefon veya araba almadım)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Arkadaşımdan garantisi devam eden 13 ü almıştım. Sırf rengi pudra diye sattım. Yoksa çok memnundum. (22.250 almıştım)
Valla hiç memnun değildim pil bir kere birgün yetmiyor 60hz de boğuluyor insan bence iPhone alicanakca pro veya pro Max alınmalı

Robius

80+ Bronze
25000e inerse en mantıklı iPhone modeli 12 mini bence.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Ali
Valla hiç memnun değildim pil bir kere birgün yetmiyor 60hz de boğuluyor insan bence iPhone alicanakca pro veya pro Max alınmalı
Valla hocam sizi bilmem ama ben döviz, borsa, Instagram çok kullanan birisi olarak bir günü net çıkartıyordu. 11 den sonra pili hiç üzmedi. 60Hz evet bu cihaza hiç yakışmıyor.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Valla hocam sizi bilmem ama ben döviz, borsa, Instagram çok kullanan birisi olarak bir günü net çıkartıyordu. 11 den sonra pili hiç üzmedi. 60Hz evet bu cihaza hiç yakışmıyor.
Valla bana hiç yetmiyor sadece yaptığım gün içinde sürekli radyo dinlemek başka elimi sürmüyorum cihaza

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,509
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom