Neler Yeni

❌İndirim Bitti! iPhone 13 128GB 35.499 TL🔥

ccc1233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Mehmet
Kronik sorunlu iPhone 13 e bu parayı verene acırım harbiden, android tarafında son sistem ultra özelliklerle donatılmış bir dünya telefon alınabiliyor bu paralara veya yarısına.Meizu 20 pro araştırıyorum şu sıra,muhtemelen getirteceğim

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
ASUS DUAL RX 6600 8GB - İNTEL CORE İ5 11400F - H510M-EPCle 4.0 - CORSAİR 8+8(3200Mhz) Cl16 - Corsair CV650 650W 80+ Bronze
O da alınmaz hele ki mini şu fiyatlara iPhone alınmaz diceksin daha pahalı olacak o zaman da alınmaz bir telefon için çok ciddi rakamlar bunlar bilmiyorum bana öyle geliyor para kolay kazanılmıyor alt tarafı bir telefon bu kadar abartılmamali bence
Kral bence de değmez ya bak sabahın köründe geldik yine iş yerine çalışıyoruz.. aldığımız para yeni zamla 12,13 bin TL yazık vallahi... Ama şimdi almazsak yarın daha da pahalanacak o yüzden arada kalıyor insan.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,705
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kral bence de değmez ya bak sabahın köründe geldik yine iş yerine çalışıyoruz.. aldığımız para yeni zamla 12,13 bin TL yazık vallahi... Ama şimdi almazsak yarın daha da pahalanacak o yüzden arada kalıyor insan.
Alma kardeşim boşver almak zorunda değilsin kapitalist düzen işte bu

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
ASUS DUAL RX 6600 8GB - İNTEL CORE İ5 11400F - H510M-EPCle 4.0 - CORSAİR 8+8(3200Mhz) Cl16 - Corsair CV650 650W 80+ Bronze
Alma kardeşim boşver almak zorunda değilsin kapitalist düzen işte bu
Büyük ihtimal böyle gittiği sürece alamayacağım zaten , elimde ki Xiaomi telefon bozulana kadar devam ondan sonra Android tarafinda Samsung'a geçmeyi düşünüyorum. Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazım vardı garantisi dolduktan bir kaç ay sonra bozuldu bu saatten sonra Samsung'tan şaşmam.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,624
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
3 senedir xiaomi kullanıyordum zamdan önce sırf yatirim amacli olsun diye iphone 14 aldım. 43den almıştım 256gb olanı 50k oldu dolar Eylül sonrası daha da artacak haliyle bunların fiyatları da artacak keşke daha önce alsaydım diyorum. Ek olarak iPhonelar kullanın süresi ve değer kaybı olarak da çok verimliler. İphone 5s hala kullanılabilir bır telefon fakat o zaman çıkmış samsung s3 s4ler kaç senedir önce çöp oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
3 senedir xiaomi kullanıyordum zamdan önce sırf yatirim amacli olsun diye iphone 14 aldım. 43den almıştım 256gb olanı 50k oldu dolar Eylül sonrası daha da artacak haliyle bunların fiyatları da artacak keşke daha önce alsaydım diyorum. Ek olarak iPhonelar kullanın süresi ve değer kaybı olarak da çok verimliler. İphone 5s hala kullanılabilir bır telefon fakat o zaman çıkmış samsung s3 s4ler kaç senedir önce çöp oldu
5s e uygulama inmiyor hocam şu an wp bile kuramıyorsun :D ama s3 s4 lerde wp hala kullanabilirsin. anlayacagın 5sler çöp s3 s4 ler değil :D

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,624
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
5s e uygulama inmiyor hocam şu an wp bile kuramıyorsun :D ama s3 s4 lerde wp hala kullanabilirsin. anlayacagın 5sler çöp s3 s4 ler değil :D
Annem 5s kullanıyor WhatsAppi var, Twitter instagram var trendyol Amazon hb var . S3 var bende bir tane kullanabilirsen vereyim :D

Telefona sanırım rom atmışlar benim orijinal roma çevirmem lazım falan ama yani duruyor bi köşede. En son denediğimde çok kasıyordu telefon. Rom önerisi varsa denerim ondan sonra s3 için yorum tekrar yaparım 😂

omer1902

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Ömer
10 senelik androidle şimdiki bir değil...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,115
İsim
a l p e r
O da alınmaz hele ki mini şu fiyatlara iPhone alınmaz diceksin daha pahalı olacak o zaman da alınmaz bir telefon için çok ciddi rakamlar bunlar bilmiyorum bana öyle geliyor para kolay kazanılmıyor alt tarafı bir telefon bu kadar abartılmamali bence
Kanka öyle bi artış yok aslında. Ben asgari ücret 5500 liraylen iphone 11 aldım 12.000 liraya.

Şuan asgari ücret 11.000, iphone 11 21.000 TL.

Yani yine 2 asgari ücretle alınıyor. Asgari ücretle orantılı gidiyor yani zamlar.

Yanlış anlaşılmasın ekonomi iyi demiyorum. Fakat Apple'ın zamları pek bişeyi değiştirmiyor.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,705
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kanka öyle bi artış yok aslında. Ben asgari ücret 5500 liraylen iphone 11 aldım 12.000 liraya.

Şuan asgari ücret 11.000, iphone 11 21.000 TL.

Yani yine 2 asgari ücretle alınıyor. Asgari ücretle orantılı gidiyor yani zamlar.

Yanlış anlaşılmasın ekonomi iyi demiyorum. Fakat Apple'ın zamları pek bişeyi değiştirmiyor.
Nasıl değiştirmiyor ekonomi öyle okunmaz alım gücü yerlerde enflasyon tavan yapmış durumda sen asgarî ücretin artması hiç iyi bişey değil yanlış anlamıyorum knka ama öyle bakma olaylara yanlış yön orası 😊

• Beğen
Reaksiyonlar: Sdza

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,104
İsim
kilan embappe
Bu telefonu alanlar biraz kolay kazanıyor olbailir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kafayı yicem 60Hz telefon nasıl 32K ya

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,705
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu telefonu alanlar biraz kolay kazanıyor olbailir.
Kredi çekip alanlarda var bence yazık ediyorlar ya bir telefon için o kadar borca giriyorlar kendilerine yazık tm zevkler tartışılmaz isteyen istediğini yapar da ne bilim bana mantıklı gelmiyor

Top Bottom