Neler Yeni

❌İndirim Bitti! iPhone 13 128GB 35.499 TL🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Nasıl değiştirmiyor ekonomi öyle okunmaz alım gücü yerlerde enflasyon tavan yapmış durumda sen asgarî ücretin artması hiç iyi bişey değil yanlış anlamıyorum knka ama öyle bakma olaylara yanlış yön orası 😊
Aga ekonomi işine girmiyorum hiç bak. İyi veya kötü orası ayrı konu. Benim demek istediğim iphone 11 geçen sene de 2 maaşla alınıyordu şuanda da 2 maaşla alınıyor. Ekonomi işine girsek uzar gider konu ondan bahsetmiyorum o yüzden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem
Sorunlarına ve 60Hz olmasına rağmen bu telefonu alan sokakta abi instagram' a cok iyi foto atıyo ya diye dolaşır.
Anlayana.
Hele bir de bunun Iphone 11 öven versiyonları var onlar ayrı komik

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aga ekonomi işine girmiyorum hiç bak. İyi veya kötü orası ayrı konu. Benim demek istediğim iphone 11 geçen sene de 2 maaşla alınıyordu şuanda da 2 maaşla alınıyor. Ekonomi işine girsek uzar gider konu ondan bahsetmiyorum o yüzden.
her şey dolara endeksli knka kim ne derse desin içtiğimiz su dahi dolara bağlı ilerliyor bu şekilde zaten daha çok baticaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Bu telefonu alanlar biraz kolay kazanıyor olbailir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kafayı yicem 60Hz telefon nasıl 32K ya
Parası olan alıyor işte İphone her zaman pahalıydı kanka.

İohone 6 ilk çıktığında 2300 liraymış, asgari ücret 850 liraymış.
Sen hesap et işte ordan.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Kanka öyle bi artış yok aslında. Ben asgari ücret 5500 liraylen iphone 11 aldım 12.000 liraya.

Şuan asgari ücret 11.000, iphone 11 21.000 TL.

Yani yine 2 asgari ücretle alınıyor. Asgari ücretle orantılı gidiyor yani zamlar.

Yanlış anlaşılmasın ekonomi iyi demiyorum. Fakat Apple'ın zamları pek bişeyi değiştirmiyor.
iPhone 11 zaten eski nesil ve kalitesiz bir telefon. Karşılaştırmayı 14 serisi ile yapmalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
iPhone 11 zaten eski nesil ve kalitesiz bir telefon. Karşılaştırmayı 14 serisi ile yapmalısın.

iphone 14 pro max geçen sene çıktığında 43K asgari ücret 4250 yani 10 ay çalışıp alınabiliyormuş.

Şuan 80K 8 ay çalışıp alınıyor. arada 2 ay var ortalama.
Bence sadece rakamlar artıyor.
Son olarak telefonum hakkındaki yorumların beni ilgilendirmiyor.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
iphone 14 pro max geçen sene çıktığında 43K asgari ücret 4250 yani 10 ay çalışıp alınabiliyormuş.

Şuan 80K 8 ay çalışıp alınıyor. arada 2 ay var ortalama.
Bence sadece rakamlar artıyor.
Son olarak telefonum hakkındaki yorumların beni ilgilendirmiyor.

Telefonun hakkında yorum yapan yok zaten sana, telefonun kalitesiz olduğunu belirttim. Apple çalışanı gibi neden savunduğunu anlamadım iPhone 11i. Konumuza gelelim hala asgari ücretin etkileri doğru düzgün yansımadı fiyatlara, şuan sadece doların etkilerini görüyoruz. Bundan 2-3 ay sonra bu karşılaştırmayı yaparsan o zaman haklı çıkarsan ciddiye alabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r

Telefonun hakkında yorum yapan yok zaten sana, telefonun kalitesiz olduğunu belirttim. Apple çalışanı gibi neden savunduğunu anlamadım iPhone 11i. Konumuza gelelim hala asgari ücretin etkileri doğru düzgün yansımadı fiyatlara, şuan sadece doların etkilerini görüyoruz. Bundan 2-3 ay sonra bu karşılaştırmayı yaparsan o zaman haklı çıkarsan ciddiye alabilirim.
Telefonuma kalitesiz demenin benim için herhangi bir anlamı olmadığını belirttim bende. Bana göre de her android telefon kalitesiz. 2-3 ay sonra Apple zam yaparsa ben haksız çıkarım sen haksız çıkarım olay kapanır.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Telefonuma kalitesiz demenin benim için herhangi bir anlamı olmadığını belirttim bende. Bana göre de her android telefon kalitesiz. 2-3 ay sonra Apple zam yaparsa ben haksız çıkarım sen haksız çıkarım olay kapanır.
Ya dostum sana karşı bizzat bir saldırı da mı bulundum? ''Aaa iPhone 11 kullanıyor çok ezik'' falan mı dedim sanıyorsun. iPhone 11 eski nesil mi? Evet. Ekranı ve bir çok özelliği ile geri durumda mı? Evet. Neyi tartışıyorsun hala? Ek olarak android telefon kalitesiz demişsin konuyla alakası ne lşidfhşidfhşi

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
Annem 5s kullanıyor WhatsAppi var, Twitter instagram var trendyol Amazon hb var . S3 var bende bir tane kullanabilirsen vereyim :D

Telefona sanırım rom atmışlar benim orijinal roma çevirmem lazım falan ama yani duruyor bi köşede. En son denediğimde çok kasıyordu telefon. Rom önerisi varsa denerim ondan sonra s3 için yorum tekrar yaparım 😂
pardon hocam o destek çeken 4 4s serisiymiş sizinki de seneye çeker desteği bence yeni bir iphone bakın şimdiden. bu arada s3 5s ten 1 sene önce çıkmış s4 te sıkıntı yok halen :)

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,713
İsim
kilan embappe
Kredi çekip alanlarda var bence yazık ediyorlar ya bir telefon için o kadar borca giriyorlar kendilerine yazık tm zevkler tartışılmaz isteyen istediğini yapar da ne bilim bana mantıklı gelmiyor
Bu bence bir zevk değil. Bağımlılık gibi bir şey artık.

Durumun varsa iPhone unu alırsın. Yoksa alamazsın. Bu kadar basit. Kredi çekmek başka bir seviye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,509
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom