Neler Yeni

IOS iPhone 13 hâlâ alınır mı

Bünyamina

80+ Platinum
4 sene daha yazılım güncellemesi alıp salıcaklar telefonu s24 6 sene daha alıcak
Ben yazılımcıyım uygulama geliştiriyorum ios bana cihazda özgürlük vermiyor uygulamayı sınayabilecek android bana bu özgürlüğü çok iyi bir şekilde veriyor
Bluetooth bağlantılarının bile protokolleri değiştirilebiliyor ben neden ios tercih edeyim ki?
Güzelce açıklamışsın teşekkür ederim. 4 sene yazılım güncellemesi alması bir eksi bence olamaz. Bir ömürlük kullanmıyoruz ki bu cihazları 2 bilemedin 3 yılın içerisinde değiştiriyoruz. Diğer dediklerin kişiden kişiye değişebilir ona saygı duyarım.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,656
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Güzelce açıklamışsın teşekkür ederim. 4 sene yazılım güncellemesi alması bir eksi olamaz bence bir ömürlük kullanmıyoruz ki bu cihazları 2 bilemedin 3 yılın sonunda değiştiriyoruz. Diğer dediklerin kişiden kişiye değişebilir ona saygı duyarım.
eksi değil zaten fark
s24 ile ip13 arasındaki bir fark

Birde ben aldığım cihazı uzun süre kullanmak isteyen biriyim o yüzden bu farklar amiral gemisi alırken önemli bence

Bünyamina

80+ Platinum
eksi değil zaten fark

Birde ben aldığım cihazı uzun süre kullanmak isteyen biriyim o yüzden bu farklar amiral gemisi alırken önemli bence
Bak bu değiştirme olayı da kişiden kişiye göre değişir.
Kendine göre söylediğin için haklısın.
Buradan anlıyoruz ki kimin ne için ne kadar uzun süre kullanacağına göre cihaz seçimi yapması en doğrusu olur.

eren28tr

80+ Platinum
S24 zaten iPhone 13 üzü ezip geçiyor ama ama illa alacaksa alsın iPhone 13.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
eksi değil zaten fark

ben de uzun süre kullanicam telefonu ama suan eski guncelleme almayan iPhonelar bile çalışıyor durumda ve iPhone merakimda gitsin istiyorum yoksa s24 bana göre daha donanımlı bir telefon ama android baydı benim açımdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

S24 zaten iPhone 13 üzü ezip geçiyor ama ama illa alacaksa alsın iPhone 13.
düz almanizi önermem demissin maalesef bütçem oralara yetmiyor 2.el baktığımda ise cok sorunlulari var ve pil cok hor kullanilmis oluyor o yuzden pro modellerine bakamadim

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,656
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
ben de uzun süre kullanicam telefonu ama suan eski guncelleme almayan iPhonelar bile çalışıyor durumda ve iPhone merakimda gitsin istiyorum yoksa s24 bana göre daha donanımlı bir telefon ama android baydı benim açımdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

düz almanizi önermem demissin maalesef bütçem oralara yetmiyor 2.el baktığımda ise cok sorunlulari var ve pil cok hor kullanilmis oluyor o yuzden pro modellerine bakamadim
O zaman iphone alın hocam zaten değer kaybı da çok yaşamaz sevmezseniz satar androide geçersiniz
Normal kullanıcı için iphone daha iyi bence bazı spesifik sebepler hariç

Bünyamina

80+ Platinum

eren28tr

80+ Platinum
Hocam memnunum bana yetiyor Samsung kullanmak değil zaten arada baya fark var Samsung fan boyu olmaktan değil.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Hocam memnunum bana yetiyor Samsung kullanmak değil zaten arada baya fark var Samsung fan boyu olmaktan değil.
ben de samsungun amiral gemisi bi telefonunu kullanmistim cihaz zaten gayet yeterli ama kronik sorunları vardı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,509
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom