Neler Yeni

IOS iPhone 13 hâlâ alınır mı

TheHub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yusuf
Şuan kendimde redmi note 10s var ve iPhone a geçiş yapmak istiyorum,bazi arkadaslarim o fiyata Samsungtan s24 alabilcegimi söylüyor ama gönlüm iPhone 13ten yana sizin fikirleriniz varsa bekliyorum
tabii ki alınır s24 le 13 eşit bile değil ki samsung sürekli övenleri anlamıyorum güzel eyvallah ama iphone güzel yani stabil iphone 13 halen stabil gayet güzel cihaz 11 kullanıyorum yeni geçtim ben memnunum 13 nasıl kötü olsun.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Bu modelde kronik sorun yok ne gibi sorun oldu.
Oyunlarda ısınma vardi cok sasirmistim ben de ama vardı.
ikinci olarak da play storedan uygulama guncellestirmek istendiği zaman yer yok bildirimi veriyor ki 40 gb boslukta boyle bir uyari vermesini de anlamadim uygulamayı silip tekrar yüklüyordum(yaklasik 1.5ay kullandım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabii ki alınır s24 le 13 eşit bile değil ki samsung sürekli övenleri anlamıyorum güzel eyvallah ama iphone güzel yani stabil iphone 13 halen stabil gayet güzel cihaz 11 kullanıyorum yeni geçtim ben memnunum 13 nasıl kötü olsun.
13e mi geçtiniz,oyle anladim yani
eğer doğru anladiysam kullanim deneyimleriniz nelerdir

TheHub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yusuf
tabii ki alınır s24 le 13 eşit bile değil ki fiyat farkı var samsung sürekli övenleri anlamıyorum güzel eyvallah ama iphone güzel yani stabil iphone 13 halen stabil gayet güzel cihaz 11 kullanıyorum yeni geçtim ben memnunum 13 nasıl kötü olsun.

Oyunlarda ısınma vardi cok sasirmistim ben de ama vardı.
ikinci olarak da play storedan uygulama guncellestirmek istendiği zaman yer yok bildirimi veriyor ki 40 gb boslukta boyle bir uyari vermesini de anlamadim uygulamayı silip tekrar yüklüyordum(yaklasik 1.5ay kullandım)

13e mi geçtiniz,oyle anladim yani
eğer doğru anladiysam kullanim deneyimleriniz nelerdir
13 öneririm 11 kullanıyorum 11 e geçtim.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney

yabuctas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yakup
Dünyanın en gereksiz işi apple almayı kafasına koymuş birisine android almaya ikna etmektir.

İphone al geç bence de uğraşma kesinlikle memnun kalırsın zaten cihazların hepsi birbirinin kopyası aynı telefonlar.

7 sene apple kullandım sıkıldım geçen ay amiral gemisi android bir telefona geçtim, çok özellik meraklısı değilim ama hızlı şarj özelliği olmayan telefonların hepsi benim gözümde çöp. Minimum 90w ile şarj olmayacak telefon kullanılmaz bu devirde.

İphone şarjı dolması için saatlerce başında bekliyordum yıllardır en büyük pişmanlığım, bir de şarjda kullanınca bozuluyor falan bu meretler.

30 dakikada şarjı dolan bir telefon olması bence çok çok önemli. Onun dışında diğer özellikler zaten standart, eğer uygulama geliştirme vs ile uğraşmıyorsanız çok detaya ihtiyacınız yok.

Android karmaşık falan diyenleri de hiç çözemiyorum 1 ayda eskisi gibi kullanma alışkanlığım oluştu çin telefonuna sanki telefonda çok karmaşık şeyler yapıyoruz standart kullanıcı olarak.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Dünyanın en gereksiz işi apple almayı kafasına koymuş birisine android almaya ikna etmektir.

İphone al geç bence de uğraşma kesinlikle memnun kalırsın zaten cihazların hepsi birbirinin kopyası aynı telefonlar.

7 sene apple kullandım sıkıldım geçen ay amiral gemisi android bir telefona geçtim, çok özellik meraklısı değilim ama hızlı şarj özelliği olmayan telefonların hepsi benim gözümde çöp. Minimum 90w ile şarj olmayacak telefon kullanılmaz bu devirde.

İphone şarjı dolması için saatlerce başında bekliyordum yıllardır en büyük pişmanlığım, bir de şarjda kullanınca bozuluyor falan bu meretler.

30 dakikada şarjı dolan bir telefon olması bence çok çok önemli. Onun dışında diğer özellikler zaten standart, eğer uygulama geliştirme vs ile uğraşmıyorsanız çok detaya ihtiyacınız yok.

Android karmaşık falan diyenleri de hiç çözemiyorum 1 ayda eskisi gibi kullanma alışkanlığım oluştu çin telefonuna sanki telefonda çok karmaşık şeyler yapıyoruz standart kullanıcı olarak.
yorumunuz için teşekkürler dediğiniz gibi standart bir kullanıcı olucam ve uzun yıllar gidicegini düşünüyorum zaten onumuzdeki 2 sene içinde yksye giricem calismalara yazdan baslicam aman aman telefonu ne yorucam ne çok ihtiyacım olucak ama almisken de iyi almak gerekiyor

Androidin bi karışıklığı yok dediginuz gibi ilk defa ios kullanicam ve bence o da karışık olmaz 2 güne alışırım aman aman bir zorluğu yoktur

TheHub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yusuf
yani evet arada normal ama her zaman olması sıkıntıydi belki de bana denk gelmiştir

teşekkür ederim anladım hocam
kaça aldınız bu arada 11i 2.el mi veya 0 mı
2.el aldım durumu iyi pil iyi değil tek.

Top Bottom