Neler Yeni

Yardım Iphone 13 Pro Max Ekranına baskı uygulamak zarar verir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
KAYRA ÖZER
İyi günler, iPhone 13 Pro Max bir cihaza sahibim. Bildiğiniz üzere fazlasıyla pahalı bir cihaz ve tekrar böyle bir cihaz alamam bu sebeple bu bende biraz takıntı oluşturdu. Bugün otobüsteyken telefon elimdeydi ve otobüs ani fren yapınca düşmemek için bir yere tutundum ve o sıra baş parmağımda telefonun ekranındaydı ve istemeden o an biraz ekrana fazla bastırmışım(bana öyle geldi gibi) ve sabahtan beri düşünüyorum acaba ekrana bir şey oldu mu diye. Bu tarz ekrana bastırmalar ekrana zarar verir mi? İçimi biraz da olsa ferahlatırsanız sevinirim. Bu cihazların ekranı ne kadar baskıya veya basınca dayanıyor acaba? Ekranda ekran koruyucu takılı.

muratktş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
murat aktaş
ani baskılar ekran sıcakken kırılmasına neden olabilir. ama genel olarak bir sorun oluşturmaz diye düşünüyorum.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,998
İsim
Abdullah Aydoğdu
Dayı telefona dokundun diye sabahtan beri telefonu düşünüyosan niye aldın ki bu aleti? Bu kadar sarstıysa seni niye bütçene göre bir şey almadın :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
KAYRA ÖZER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dayı telefona dokundun diye sabahtan beri telefonu düşünüyosan niye aldın ki bu aleti? Bu kadar sarstıysa seni niye bütçene göre bir şey almadın :ROFLMAO:
Hiç sorma 5s ile daha mutluydum sanki bu cihazı aldım daha çok dertlendim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,350
Üyeler
156,164
Son üye
Whimsical
Top Bottom