Neler Yeni

iPhone 14 Pro almak için doğru bir zaman mı ?

Cyber73

80+
iPhone 14 Pro almak için doğru bir zaman mı yoksa 1-2 hafta daha beklemeli miyim ?
İndirim vs. uygulanır mı yoksa fiyat artışı devam mı eder ?

AnormalTavuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efehan
İndirim açısından değil de, ben seçim sonrası açısından bakıyorum. Bence ne alınacaksa bulunduğunuz an almak en mantıklısı, kesin bir indirim vesayire yok ise.

şahin doğan

80+ Platinum
Bence değil. Telefonsuz değilsen biraz daha para biriktirip 15 Pro serisi beklenmeli. Özellikle işlemcide ciddi farklar olacak.

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam 16 GB J7 Pro kullanıyorum artık değiştirmem gerekiyor.
Kaç yıldır kullanıyorsunuz hocam az daha sabredin derim. O zamana kadar biraz daha birikim yapıp 15 Pro serisi alarak 5-6 aylık bekleyiş için fazladan 1 yıl kazanacaksınız. 15 Pro serisi ciddi değişikliklerle gelecek diye sizi düşünüyorum.

Cyber73

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç yıldır kullanıyorsunuz hocam az daha sabredin derim. O zamana kadar biraz daha birikim yapıp 15 Pro serisi alarak 5-6 aylık bekleyiş için fazladan 1 yıl kazanacaksınız. 15 Pro serisi ciddi değişikliklerle gelecek diye sizi düşünüyorum.
6 yıl olacak.

Cihangir

80+ Gold
iPhone 14 Pro almak için doğru bir zaman mı yoksa 1-2 hafta daha beklemeli miyim ?
İndirim vs. uygulanır mı yoksa fiyat artışı devam mı eder ?
acil değilse 4 ay bekle 15 çıkacak eylül ortasında

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
C.S.
Öğrenci kimliği bulabilirseniz, seçimlerden sonra vergi indirimi olacak. Dolayısıyla amiral gemilerini uygun fiyata alma şansınız olacaktır.
15 pro serisinde tuşlarda köklü değişiklik olacak. Taptic feedback motoru, ses açma - kısma ve sessize alma tuşuna entegre edilecek ve bu tuşlar dokunmatik olacak.
Kasanın titanium alaşımlı olacağı ve dolayısıyla çok eleştirilen promaxin ağır olması durumu çözüleceği söyleniyor. Titanyum olur mu bilinmez ama çelikten vazgeçilecek, Bu kesin.
Bence bekleyin.

Cyber73

80+
Hocam 14 Pro ve 14 256 GB Modelleri arasında kaldım yarın alacağım hangisini almalıyım 10 Bin ₺ fiyat farkına değer mi aradaki özelliklere.
@şahin doğan

Hakank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hakan Koca
İlgilendiği Kategoriler
Programlama
Hocam 14 Pro ve 14 256 GB Modelleri arasında kaldım yarın alacağım hangisini almalıyım 10 Bin ₺ fiyat farkına değer mi aradaki özelliklere.
@şahin doğan
Optik kamera çok fark ediyor . Zaten İPhone’lar zoom konusunda geride bir de pro olmayan modeli alınca hiç yakınlaştırma yapamıyor .
Pro modeli tercih etmeni tavsiye ederim ben 13 serisi çıktığında pro alacağım paraya kasko yaptırdım şu an pişmanım .

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
14Pro alınabilir ancak aciliyeti yoksa denildiği gibi 15 serisi beklenebilir.

Onun dışında kesinlikle bütçen el veriyorsa ve alabiliyorsan "PRO" tartışmaya kapalıdır bu konu, yok şununla aynı bununla aynı diyenlere aldırış etme 13pro 12pro 11pro'nun yanında 13'te kullandım hepsinin proları arasında ciddi oranda farklar mevcut. Tabii sen eski bir telefondan iphoneye geçeceğin için ilk etapta aydınlanacağın için farkı hissetmemen gayet normal olacak. iPhone 3G'den beri bir apple kullanıcısı olarak dediğim gibi kesinlikle PRO almanı öneriyorum.

Cyber73

80+
14Pro alınabilir ancak aciliyeti yoksa denildiği gibi 15 serisi beklenebilir.

Onun dışında kesinlikle bütçen el veriyorsa ve alabiliyorsan "PRO" tartışmaya kapalıdır bu konu, yok şununla aynı bununla aynı diyenlere aldırış etme 13pro 12pro 11pro'nun yanında 13'te kullandım hepsinin proları arasında ciddi oranda farklar mevcut. Tabii sen eski bir telefondan iphoneye geçeceğin için ilk etapta aydınlanacağın için farkı hissetmemen gayet normal olacak. iPhone 3G'den beri bir apple kullanıcısı olarak dediğim gibi kesinlikle PRO almanı öneriyorum.
Hocam mevcutta 16 GB J7 kullanıyorum önemli bir şey çekmem gerekiyor depolama dolu yazısından bıktım.

Top Bottom