Neler Yeni

iPhone 14 Pro Max iOS 17.1.1'e yükseltilmeli mi? Yoksa Beklenmeli mi?

Epik41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mustafa Ergön
Merhaba,
iOS 16.7.2 olan sürümümü, iOS 17.1.1'e yükseltmeli miyim? Cihazım 14 Pro Max.

Bazı nedenleden ötürü konu açmak istedim. Sıkıntı yaşayan var mı? Sizce yüklemeli miyim? (24.11.2023)

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
15 pro max 17.1.1 deyim hiçbir sıkıntı yok bende ısınma felanda yok iyi şu anlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Merhaba,
iOS 16.7.2 olan sürümümü, iOS 17.1.1'e yükseltmeli miyim? Cihazım 14 Pro Max.

Bazı nedenleden ötürü konu açmak istedim. Sıkıntı yaşayan var mı? Sizce yüklemeli miyim? (24.11.2023)
Bence yukseltme 17 ye hatalar var en azından etrafımdan oyle duyuyorum

şahin doğan

80+ Platinum
17.3 gelmeden geçme derim.

Epik41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mustafa Ergön
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sağolun @şahin doğan da dediği gibi 17.3 gelsin öyle yapim ozman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bi baktım 17.1.1 i yüklemiş cihaz kendi kendine. Hazırda bekliyor şuan bi sıkıntı olur mu? İndirilmiş ama kurulmamış halen. Eyw.

15 pro max 17.1.1 deyim hiçbir sıkıntı yok bende ısınma felanda yok iyi şu anlık
Cihaz nasıl bu arada.

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
Hocam sağolun @şahin doğan da dediği gibi 17.3 gelsin öyle yapim ozman.

Ama bi baktım 17.1.1 i yüklemiş cihaz kendi kendine. Hazırda bekliyor şuan bi sıkıntı olur mu? İndirilmiş ama kurulmamış halen. Eyw.

Cihaz nasıl bu arada.
çok iyi cihaz hiçbir sorununu görmedim. batarya müthiş olmuş birazda a17 pro sayesinde diye düşünüyorum. 14pm ile arasındaki en belirgin fark ekran kasa oranı olmuş. yan yana gelince çok hızlı anlaşılıyor ekran. geri kalan şeyler 14pm ile aynı neredeyse

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Ben şu an güncelliyorum hocam, bir sorun olacağını sanmam. Cihaz: 14 Pro Max

Epik41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mustafa Ergön
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok iyi cihaz hiçbir sorununu görmedim. batarya müthiş olmuş birazda a17 pro sayesinde diye düşünüyorum. 14pm ile arasındaki en belirgin fark ekran kasa oranı olmuş. yan yana gelince çok hızlı anlaşılıyor ekran. geri kalan şeyler 14pm ile aynı neredeyse
Eyw hocam sağolun. Bilgilendirdiniz.

Ben şu an güncelliyorum hocam, bir sorun olacağını sanmam. Cihaz: 14 Pro Max
Hocam yaptın mı güncellemeyi nasıl?

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
herkes pro maxlerinden bahsederken benim 13 mininin ortamdaki karizması :cool:

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ErayAtlatan
Gönül rahatlığı ile yükseltebilirsin bu hafta başından beri kullanıyorum hiç bir sorun bulunmamakta. Cihaz olarakta aynı cihaza sahibim

enthy7

80+
Lütfen yanlış anlamayın ama Apple'ı güncelleme desteği yüzünden tercih ediyoruz. Tabi ki her çıkan yeni sürüme güncellemelisiniz. Güncellemediğiniz her an kendinizi dış tehlikelere karşı savunmasız bırakıyorsunuz. Ben bu Apple güncelleme muhabbetini asla anlamıyorum. Nvidia driver çıkarınca güncellemiyor musunuz? Windows update yapmıyor musunuz? Apple'ın verdiği hiçbir güncelleme telefonunuzu bozmaz, stabilizasyonu belki azalabilir o da bir sonraki patch ile hemen fixlenir. Velev ki problem yaşattı zaten markadan kaynaklı olduğu için derhal müşteri hizmeti alabilirsiniz.

Epik41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mustafa Ergön
herkes pro maxlerinden bahsederken benim 13 mininin ortamdaki karizması :cool:
En azından ona da güncelleme geldi :)

Gönül rahatlığı ile yükseltebilirsin bu hafta başından beri kullanıyorum hiç bir sorun bulunmamakta. Cihaz olarakta aynı cihaza sahibim
Teşekkürler hocam dikkate alacağım :)

Lütfen yanlış anlamayın ama Apple'ı güncelleme desteği yüzünden tercih ediyoruz. Tabi ki her çıkan yeni sürüme güncellemelisiniz. Güncellemediğiniz her an kendinizi dış tehlikelere karşı savunmasız bırakıyorsunuz. Ben bu Apple güncelleme muhabbetini asla anlamıyorum. Nvidia driver çıkarınca güncellemiyor musunuz? Windows update yapmıyor musunuz? Apple'ın verdiği hiçbir güncelleme telefonunuzu bozmaz, stabilizasyonu belki azalabilir o da bir sonraki patch ile hemen fixlenir. Velev ki problem yaşattı zaten markadan kaynaklı olduğu için derhal müşteri hizmeti alabilirsiniz.
Evet haklısınız aslında ama, şöyle ki güncellemelerin bazıları sıkıntı çıkarabilmekte Apple veya Android hiç farka etmez. Sürümler ilk çıktığında, sizinde değidiğiniz gibi sorunlar oluşuyor bu yeni bir patch yayınlanıncaya kadar. Sonrasında da nihayetinde daha kararlı bir sürüm haline geliyor. Mesela şöyle 17.0 , 17.0.1 , 17.1.1 vsssa. Böyle gider İphone ' da bilgi edinmek istediğimiz konu aslında şimdiki hali ile nasıl, dügün çalışıyor mu? Geçilebilir mi? Demek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Teşekkürler... :)

Son düzenleme:

enthy7

80+
En azından ona da güncelleme geldi :)

Teşekkürler hocam dikkate alacağım :)

Evet haklısınız aslında ama, şöyle ki güncellemelerin bazıları sıkıntı çıkarabilmekte Apple veya Android hiç farka etmez. Sürümler ilk çıktığında, sizinde değidiğiniz gibi sorunlar oluşuyor bu yeni bir patch yayınlanıncaya kadar. Sonrasında da nihayetinde daha kararlı bir sürüm haline geliyor. Mesela şöyle 17.0 , 17.0.1 , 17.1.1 vsssa. Böyle gider İphone ' da bilgi edinmek istediğimiz konu aslında şimdiki hali ile nasıl, dügün çalışıyor mu? Geçilebilir mi? Demek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Teşekkürler... :)
Ben 13'ü 17.1 ile kullanıyorum şu anda gayet memnunum. Yani önceki sürümde ne hissettiysem onu hissediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,930
Üyeler
147,037
Son üye
mustfkn71
Top Bottom