Neler Yeni

Yardım iPhone 14'den S23 Ultra'ya Geçilir mi ?

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Mehmet Ali

Berkarda

80+ Silver
Hoppala aga sakın öyle bir şey yapma
iPhone'unu kendin satabiliyorsan değerinde nakit sat ve Yurtdışı bir tane sıfır server kayıtlı S23 Ultra (12GB RAM + 512GB Hafıza) al en fazla 33.000 TL ye mâl olur bu iş sana ve geri kalan para ile kuyumcudan altın alıp bir kenara koy.
Ben de S23 Ultra aldım ve server kaydınıda yaptım. Bugün cihazı teslim alacağım.
Bende almayı düşünüyorum özelden atabilirmisiniz alıcağınız yeri

DeoNade

80+ Bronze
Hocam merhaba, Iphone 12 mini 256 GB kullanıyorum. Yaklaşık 1 sene olacak. Batarya kapasitesi düşük olmasına rağmen yine de kullanmaya devam edeceğim neden mi? Daha önce android işletim sistemi telefonlar kullandım ama kendi açımdan ios işletim sistemi kadar rahat ve basit bir işletim sistemi olmayacak diye düşünüyorum. Telefon yedekleme ile uğraşmıyorum bedavadan biraz pahalı olan icloud saklama alanı bütün verilerimi yedekliyor. Ayrıca fotoğraflarda da bir kalite kaybı yaşamıyorum. Android işletim sistemi kullanan telefonlarda bu var mı var? Ama bütün konular için ayrı ayrı uygulamalar ile uğraşmak can sıkıcı. Bana göre Iphone cihazlarının kamera kalitesini hiç bir telefon yakalayamayacak gibi. Magesafe powerbank ile bence bu sorunun üstesinden rahat bir şekilde gelinebilir diye düşünüyorum.

Berkarda

80+ Silver
Hocam merhaba, Iphone 12 mini 256 GB kullanıyorum. Yaklaşık 1 sene olacak. Batarya kapasitesi düşük olmasına rağmen yine de kullanmaya devam edeceğim neden mi? Daha önce android işletim sistemi telefonlar kullandım ama kendi açımdan ios işletim sistemi kadar rahat ve basit bir işletim sistemi olmayacak diye düşünüyorum. Telefon yedekleme ile uğraşmıyorum bedavadan biraz pahalı olan icloud saklama alanı bütün verilerimi yedekliyor. Ayrıca fotoğraflarda da bir kalite kaybı yaşamıyorum. Android işletim sistemi kullanan telefonlarda bu var mı var? Ama bütün konular için ayrı ayrı uygulamalar ile uğraşmak can sıkıcı. Bana göre Iphone cihazlarının kamera kalitesini hiç bir telefon yakalayamayacak gibi. Magesafe powerbank ile bence bu sorunun üstesinden rahat bir şekilde gelinebilir diye düşünüyorum.
Android f/p olduğu için tercih ediliyor ama bende 14 plusdan s23 ultra geçiş yapıcam yada s23+ çünkü s23 ultra ekranı aşırı büyük

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Apple bu işi o kadar iyi yapıyor ki, şimdi samsung alıp mutlu olsan 2 sene sonra ulan keşke apple kullansaydım dersin bence. Çünkü lanet olası telefonlar çok iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple bu işi o kadar iyi yapıyor ki, şimdi samsung alıp mutlu olsan 2 sene sonra ulan keşke apple kullansaydım dersin bence. Çünkü lanet olası telefonlar çok iyi
Millet hala 8plus falan kullanıyor. Ama android öyle olmuyor bir süre sonra cihaz cortluyor, ne kadar temiz kullanırsan kullan bi sıkıntı oluyor yani illa ki

DeoNade

80+ Bronze
Android f/p olduğu için tercih ediliyor ama bende 14 plusdan s23 ultra geçiş yapıcam yada s23+ çünkü s23 ultra ekranı aşırı büyük
Burada insanların ihtiyacı ve tercihi zevklerine de bakıyor. Benim ekranın büyük olması bir dezavantaj 12 mininin ekran büyüklüğü 7 den küçün ekran boy oranı o kadar güzel olmuş ki tatmin ediyor. Elimde televizyon taşıyormuşum gibi geliyor büyük ekran kullanınca.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Hoppala aga sakın öyle bir şey yapma
iPhone'unu kendin satabiliyorsan değerinde nakit sat ve Yurtdışı bir tane sıfır server kayıtlı S23 Ultra (12GB RAM + 512GB Hafıza) al en fazla 33.000 TL ye mâl olur bu iş sana ve geri kalan para ile kuyumcudan altın alıp bir kenara koy.
Ben de S23 Ultra aldım ve server kaydınıda yaptım. Bugün cihazı teslim alacağım.
körfezli adamın yaptıgı işi merak ediyorum takipteyim hocam

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Mehmet Ali
Yani arkadaşlar , cihazın performansından yana sıkıntı yok ama , güç tasarruf modunu açınca böyle cihaz aşırı yavaşlıyor, uygulamalara geç giriyor , kasıyor vs vs. Ama S23 Ultra hem ekran büyük , ekran teknolojisi daha iyi , cihaz ayrı bir güzel geldi gözüme.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ahmet ali özmert
Arkadaşlar merhaba , son zamanlarda iPhone 14'ümün pil performansından aşırı mutsuzum. iPhone 15 serilerinede o kadar para vermek istemiyorum. Vatan Bilgisayar'dan Buy-Back ile iPhone 14'e 37 bin TL veriyorlar , S23 Ultra için üzerine 15 bin TL kadar ödeme yapmam gerekiyor. Sizce değer mi ?
eşşekten inip ata binmek gibi olur hocam tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,684
Üyeler
141,029
Son üye
Hammerklavier
Top Bottom