Neler Yeni

🎊 iPhone 15 hakkında düşünceleriniz? 🔍

Sizce başarılımı?

• Gayet iyi, beğendim.

Oylar: 19 13.7%
  • Fena değil, Apple'ın her zaman ki basit hareketleri

Oylar: 96 69.1%
  • Kötü, tutmaz.

Oylar: 15 10.8%
  • Diğer (Yorumda belirtiniz)

Oylar: 9 6.5%

• Oy kullanan toplam üye
    139

TİTAN.

80+ Platinum
✒️ Dostlar bildiğiniz üzere Apple;
iPhone 15, Watch 9 ve yeni nesil AirPods ürünlerini tanıttı.
iPhone 15 serisinde yapılan radikal değişiklikler başlıca: USB-C güç girişli olması ve ekran parlaklığının 2000 Nit seviyesine çıkartılması oldu ayrıca iPhone 14 serisinde kullanılan A16 Bionic çip kullanıldı.

• Dynamic Island artık havayolu bilgileri de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik barındırıyor. 15 serisi, Apple'ın 6,1 inç ve Ultra modeli için 6,7 inç boyutundaki Super Retina XDR ekranına sahip olacak. Öte yandan iPhone 15'in mat cama sahip bir arka yüzü bulunacak.

• Düşünceleriniz neler?
Fiyatlar, özellikler, tatmin ettimi?, tutarmı?, alınır mı? vb...

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Yarın gidip alıyorum (boş buzdolabı resmi)

The Semih

80+ Silver
İphone 15 pro 999$ ama Türkiyede 3000$ dan satılacak vergilerimiz 2 telefonu devlete verin diyor.

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
iPhone 15 pro satisa ne zaman cikacak? Ne zaman gelir buray

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,328
İsim
Oğuz Oğuz
✒️ Dostlar bildiğiniz üzere Apple;
iPhone 15, Watch 9 ve yeni nesil AirPods ürünlerini tanıttı.
iPhone 15 serisinde yapılan radikal değişiklikler başlıca: USB-C güç girişli olması ve ekran parlaklığının 2000 Nit seviyesine çıkartılması oldu ayrıca iPhone 14 serisinde kullanılan A16 Bionic çip kullanıldı.

• Dynamic Island artık havayolu bilgileri de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik barındırıyor. 15 serisi, Apple'ın 6,1 inç ve Ultra modeli için 6,7 inç boyutundaki Super Retina XDR ekranına sahip olacak. Öte yandan iPhone 15'in mat cama sahip bir arka yüzü bulunacak.

• Düşünceleriniz neler?
Fiyatlar, özellikler, tatmin ettimi?, tutarmı?, alınır mı? vb...

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
İphone 15'de beni etkileyen hiçbir şey yok. Eğer iphone 12-13-14 kullanıyor iseniz. İşte devamlı kamera ve işlem gücü ile uğraşmıyorsanız. Sadece insta gezip video izleyen biri iseniz gerek yok diye düşünüyorum. Bir telefonu almam için heyecan yaratması lazım benim için mesela;
Apple deneyimi için apple almıştım. Ondan sonra katlanabilir deneyimi için başka cihaza geçtim. Yani hep bir deneyim peşinde gezdim. Yeni iphone'da abi şu özellik çok iyi kesinlikle almalıyım dediğim bir şey bulamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,193
İsim
Burak Karadağ
İphone 15'de beni etkileyen hiçbir şey yok. Eğer iphone 12-13-14 kullanıyor iseniz. İşte devamlı kamera ve işlem gücü ile uğraşmıyorsanız. Sadece insta gezip video izleyen biri iseniz gerek yok diye düşünüyorum. Bir telefonu almam için heyecan yaratması lazım benim için mesela;
Apple deneyimi için apple almıştım. Ondan sonra katlanabilir deneyimi için başka cihaza geçtim. Yani hep bir deneyim peşinde gezdim. Yeni iphone'da abi şu özellik çok iyi kesinlikle almalıyım dediğim bir şey bulamadım.
Eee canım kardeşim başka ne satıp, aldın?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,328
İsim
Oğuz Oğuz
Eee canım kardeşim başka ne satıp, aldın?
Uyandıkta 5dk sonra yazdım mesaj biraz karmaşık olmuş olabilir ama işte demek istediğim farklı gelmesi.
Bu arada atladığımız bir diğer konu bence 3nm işlemcisi. İçinde rtx barındırıyor. Apple assasins creed mirage gelecek dedi. Eğer iphone'a böyle ise macbook tarafında gpu iddialı olabilir. İleride gaming laptop öneririlerine macbook da eklenebilir. Çünkü optimizasyon kısmı aynı konsol gibi. 1 tane macbook var. Windows gibi yüzlerce cihaz yok.

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
Gerçek sigmalar benim gibi İphone 6S kullanır :hackerman:

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
Cok sacmaladilar artik bence her sene ani telefonu millete bir ust modeli diye yutturuyorlar resmen saka gibiler.

Top Bottom