Neler Yeni

İphone 15 orjinal magsafe kılıf değermi?

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar birkaç sorum olacak. Iphone 15 alacağım okadar para veriyorum en iyi sekilde korumak istiyorum. Orjinal sitesinde 2k tl ye şeffaf magsafe kılıf var siyah renk telefonla çok güzel duruyor hemde korumalı değermi?. Ayrıca kamera lens koruyucular fotoğraf çekim kalitesine bi zararı oluyormu?

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Enes kaya
O kılıfa asla değmez sadece adam ssss. Bulunduğun yerde carsiya vs git 100-200₺ ye cok rahat bulursun. 20₺ ye bile kılıf denk geldi aldım carsida. Kamera lensleri kesinlikle etkiliyor pislik parmak izi vs tutuyor fotoğrafı cekince hissediyorsun önünde bisey varmis gibi takmanı önermem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle yapabilirsin kamera korumalı kiliflar var kameranin etrafını ful sariyor ondan al. Kameranın ustune denk gelen şeffaf korumaları cıkar hem kalite düşmez hem hic korumasiz olacagina kameranin cevresini korur

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O kılıfa asla değmez sadece adam ssss. Bulunduğun yerde carsiya vs git 100-200₺ ye cok rahat bulursun. 20₺ ye bile kılıf denk geldi aldım carsida. Kamera lensleri kesinlikle etkiliyor pislik parmak izi vs tutuyor fotoğrafı cekince hissediyorsun önünde bisey varmis gibi takmanı önermem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle yapabilirsin kamera korumalı kiliflar var kameranin etrafını ful sariyor ondan al. Kameranın ustune denk gelen şeffaf korumaları cıkar hem kalite düşmez hem hic korumasiz olacagina kameranin cevresini korur
Link varsa atarmısınız hocam kameranın etrafını saran camlardan

Galiba bundan bahsediyosunuz bu kılıfların kamera lensini çıkarıp kullanmak sanırım hem fotoğraf kalitesine zarar vermez hem korunmuş olur kamera

Ekler

• Screenshot_20240716_130557_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240716_130557_Trendyol.jpg
    456 KB · Hit: 7
Son düzenleme:

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Enes kaya
Link varsa atarmısınız hocam kameranın etrafını saran camlardan

Galiba bundan bahsediyosunuz bu kılıfların kamera lensini çıkarıp kullanmak sanırım hem fotoğraf kalitesine zarar vermez hem korunmuş olur kamera
Aynen fotoğraftaki gibi. Kamera korumasini cikartip kullanirsin hem cevresini korur

Top Bottom