Neler Yeni

iPhone 15 pro Max Alınır mı

Slarkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha
Bütçe
40000
Merhab yd iphone 15 pro Max çift simli modelini 42.000 civarı bir fiyata buldum ve satın almayı düşünüyorum öneriniz varmıdır alıyım mı yada başka bir telefon mu alıyım

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mert Uysal
Yurt disi almazdim zaten 4 ay kullanilmiyor , 4 ayda bir sim degisiyor yarin birgun yeni kanunda cikabilir riskli

Slarkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öbür türlü 70 k civarı oluyo okdr da bütçem yok

Slarkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha
Knk düz 14 de biraz küçük geldi gözüme şuanda Samsung 23 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz hirpan gibi bir vücudum var da ellerime küçük geliyo telefon

Kendi telefon mu kardeşime verip 35 40 arası bı fiyata yd telefona geçmeyi düşünüyorum normalde

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mert Uysal
Yani almak zorunda degilsiniz ki zaten yurt disi ikinci eller dususe geciyor kayit olmadigi surece hic mantikli degil ugrasi cok 4 ay telefon kullanim disi oturupta bunu 3 ay e sim 3 ayda normal kullanim yapadabilirler birgun cikan karara bagli sonra cop olur

Slarkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha
Peki ikinci el 14 pro yada 15 pro nasıl fiyatına göre alınabilcek telefonlar mıdır

Yurt içi

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mert Uysal
Ikinci el alinir uygun bulabilirsen zaten garantisi var alirken ithalatci garanti olmasin yeter

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
ada yalın
Knk düz 14 de biraz küçük geldi gözüme şuanda Samsung 23 var

Biraz hirpan gibi bir vücudum var da ellerime küçük geliyo telefon

Kendi telefon mu kardeşime verip 35 40 arası bı fiyata yd telefona geçmeyi düşünüyorum normalde
Yurt dışı alacana düz 14 daha mantıklı

Slarkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha
Knk düz 14 küçük geliyo bana birde aldığım telefonu ömür boyu kullanıyorum gibi bişey oluyor zaten oyuzden alırken birkere alıp 5 6 sene beni sıkıntısız götürmesini istiyorum yd telefon kulanan birkaç tanıdığım var yakın akrabalarımdanda bı sıkıntı yok dediler hata telefon artık 4 ayda cüzzi miktar parayla server kayıt yaptırdığını da söyledi telefonun kapanma gibi bir durumu yok yani bundan dolayı da bana 15 pro Max mantıki geliyo

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Altan
Knk düz 14 küçük geliyo bana birde aldığım telefonu ömür boyu kullanıyorum gibi bişey oluyor zaten oyuzden alırken birkere alıp 5 6 sene beni sıkıntısız götürmesini istiyorum yd telefon kulanan birkaç tanıdığım var yakın akrabalarımdanda bı sıkıntı yok dediler hata telefon artık 4 ayda cüzzi miktar parayla server kayıt yaptırdığını da söyledi telefonun kapanma gibi bir durumu yok yani bundan dolayı da bana 15 pro Max mantıki geliyo
Ben 13 aldım en az 4-6 sene götüreceğini düşünüyorum telefonda yaptığınız önemli bir iş yoksa iphone 13 alın 14 le aralarında 10k lık bir fiyat farkı var ama performan farkı yok 2gb ram e ve 1 yıl daha fazla yazılım güncellemesi istiyorsanız 14 alın.

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Mert Uysal
gecici 4 aylık kayıt işi kapandı , 8 ay kullanıp 4 ay kullanım dısı oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,628
Üyeler
151,584
Son üye
Zyprox
Top Bottom