Neler Yeni

iPhone 6s Alınır Mı?

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
easycepten redmi 9t telefonumu takaslayıp iPhone 6s almayi düşünüyorum. ya 32 yada 64 alirim alirsam. oyun oynamıyorum sadece clash of clans oynuyorum. ağırlıklı olarak whatsapp ve instagram kullanıyorum. Redmi 9t nin yavaşlığı ve donmaları beni mahvediyor. ayrıca Bluetooth sorunu da var. bu telefon sadece 2 3 yil bana WhatsApp ve instagram desteği versin yeter. yani kullanilmaz hale gelmesin. eski surum de kullanabilirim uygulamaları. yeter ki xiaomiden kurtulayim. belki ikinci elde telefonumu satarsam 6plus da alabilirim.

The GodFather

80+ Silver
alacağınız 6s hakkında bilgi yazıyor mu

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
easycepten redmi 9t telefonumu takaslayıp iPhone 6s almayi düşünüyorum. ya 32 yada 64 alirim alirsam. oyun oynamıyorum sadece clash of clans oynuyorum. ağırlıklı olarak whatsapp ve instagram kullanıyorum. Redmi 9t nin yavaşlığı ve donmaları beni mahvediyor. ayrıca Bluetooth sorunu da var. bu telefon sadece 2 3 yil bana WhatsApp ve instagram desteği versin yeter. yani kullanilmaz hale gelmesin. eski surum de kullanabilirim uygulamaları. yeter ki xiaomiden kurtulayim. belki ikinci elde telefonumu satarsam 6plus da alabilirim.
6+ artık öldü sayılır da 6S in birkaç yıl daha gideri var. Ama ben olsam almazdım sanırım ekran çok küçük ve pili aşırı kötü o cihazın.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alacağınız 6s hakkında bilgi yazıyor mu
daha detaylı bakmadim. eger 6s idare etmezse samsung da alabilirim ama kararsizim
Mesaj otomatik birleştirildi:

6+ artık öldü sayılır da 6S in birkaç yıl daha gideri var. Ama ben olsam almazdım sanırım ekran çok küçük ve pili aşırı kötü o cihazın.
ne onerirsiniz o butcede, samsung da olabilir

PixDraw

80+ Bronze
Düz 6 serisine bulaşma 64 gb 6s alınabilir ama bu devirde 6s plus'un bile batarya sorunu varken 6s çekilir mi bir şey diyemem.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
alabiliyorsanız 8 den aşağı almayın 6 6s ve 7 artık güncelleme almıyor.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düz 6 serisine bulaşma 64 gb 6s alınabilir ama bu devirde 6s plus'un bile batarya sorunu varken 6s çekilir mi bir şey diyemem.

alabiliyorsanız 8 den aşağı almayın 6 6s ve 7 artık güncelleme almıyor.
hocam maalesef o kadar bütçem yok. peki S7 edge ile takas mantıklı olur mu?

tanıdıktan alacagim telefonu takas edersem

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz

tanıdıktan alacagim telefonu takas edersem

iphone modelleri dışındaki teefonlar hakkında bilgim yok iphoneler hakkında aklına takılan bir şey olursa özelden ulaşabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,976
Üyeler
153,974
Son üye
motormed26
Top Bottom