Neler Yeni

Iphone 7 2022 de alınır mı

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
5 ay için alınır. 5 ay sonra daha üst bir ios cihazla değiştirin.

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Salih
Kanka 3 senelik bataryadan daha ne bekliyorsun? 5-6 saate yakın "ekran süresi" veriyor bana. o sayede tüm gün yetiyor. Kusura bakma ban yemeyecek olsam ağır söz söylerdim ama elimde kullandığım telefonu da bana yalancısın muamelesi yapıyorsun. Amacın ne bilader tamam hocam senin batarya güzel kullanılmıştır sen hücresel falan az kullanıyorsundur de geç yani bu kadar kasmanın amacı ne?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6S plus da düşünülenebilir.
Amacım yok, bütün apple cihazlarını kullandım ve halen kullanıyorum da hocam. Ağır konuşmaya sanaldan tenezzül edebilirsin sorun değil umursamam zaten :) Sadece söylediklerim ve bana verdiğin yanıtlar çelişiyor gramer bilgini bir sorgula derim.

Alm_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
SametCan Gökoğlu
Amacım yok, bütün apple cihazlarını kullandım ve halen kullanıyorum da hocam. Ağır konuşmaya sanaldan tenezzül edebilirsin sorun değil umursamam zaten :) Sadece söylediklerim ve bana verdiğin yanıtlar çelişiyor gramer bilgini bir sorgula derim.
Ortalığı karıştırmaya gelmişsin. Apple kullanıyorsan işlemci/os verimini biliyorsundur. Sözlerim falan çapıtmıyor birbirini. Ayrıca apple kullanıp ekran süresi ve 1 günü geçirme olayını nasıl anlayamazsın aklım almıyor. 10dk telefonu kullan kenara koy 1 gün götürmesiyle 5 saatlik ekran süresinin 1 günü tamamlaması aynı mı sence. Sen pil sekmesini umarım doğru biliyorsundur. öyle varsaydım çünkü hep.

Top Bottom