Neler Yeni

Çözüldü✓ iPhone 7 batarya önerisi

mythrowib

80+ Silver
Herkese Merhaba. Arkadaşımin iPhone 7si için batarya bakıyoruz. Batarya 26 nasıl dayandı bilmiyorum boşta duruyor telefon Zaten. Yaptırıp kullanacak. Batarya öneriniz varmıdır? Orjinal batarya için çıkmak istemiyor ve 7 için artık gereksiz . Sorun çıkarmayacak bir batarya öneriniz varmıdır? Bütçe 200-300 arası

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Teşekkürler hocam. Onu soylecektim zaten yinede fikir almak için konu açtım. Dejinin 2300 mahlik bataryasinda sorun yaşayanlar varmış kapanma vs. Bir sorun çıkmaz değilmi?
Max'tan sorun yaşayanlar ben de duyuyorum, düzünü alabilir.
Bir de Deji'ler ortalama 6 ay-1 yıl götürüyor, sonra kelek :) Zaten 7 için olduğundan sıkıntı olmaz

mythrowib

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de Deji'ler ortalama 6 ay-1 yıl götürüyor, sonra kelek :) Zaten 7 için olduğundan sıkıntı olmaz
Teşekkür ederim hocam. Son bir sorum daha var dejimi alınmalı rovami? İkiside aynımi yoksa

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben de 6S için pil bakıyorum ama Dejinin 2300MAH olanını düşünüyordum sorun çıkar mı cidden?

Allmuted

80+ Bronze
Ben de iphone xs için batarya almak istiyorum. Malum orjinal batarya 1400tl idi en son. Ama ben hızlı sarj kullanıyorum 20W ile sarj ediyorum yan sanayi batarya problem çıkarır mı?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bilmiyorum tek bir kişinin yorumuna bağlı kalmayın ama düzü max'ten daha az sorun çıkarıyor bana göre.
1700 ile 2300MAH arasında da devasal bir kapasite farkı var ama 😀

Woyax nasıldır onu biliyor musunuz? Bazı yerlerde Deji nin üst markası demişler ama bilmiyorum.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
1700 ile 2300MAH arasında da devasal bir kapasite farkı var ama 😀

Woyax nasıldır onu biliyor musunuz? Bazı yerlerde Deji nin üst markası demişler ama bilmiyorum.
Ya o kağıt üzerinde yazdığı gibi olmuyor :D

Aynen Woyax-Deji hemen hemen aynı marka. Baseus da bakabilirsiniz, fiyatlarına bakmadım son zamanlarda ama iyi markadır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de iphone xs için batarya almak istiyorum. Malum orjinal batarya 1400tl idi en son. Ama ben hızlı sarj kullanıyorum 20W ile sarj ediyorum yan sanayi batarya problem çıkarır mı?
XS çok güncel ve güzel bir cihaz, yan sanayi pille yazık etmeyin bence. 1400 TL çok yüksek biliyorum ama cihazın değerinin yanında düşük kalır.

Top Bottom