Neler Yeni

Yardım iPhone 7 vs iPhone 8

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
Merhabalar iPhone 7 veya 8 e geçmeyi düşünüyorum telefonda clash royale bile oynamıyorum sadece instagram WhatsApp Spotify arada YouTube vs için kullanıyorum ve de ip 7 ile 8 arasında yaklaşık 1000 tl gibi bi fark var bu parayı vermeye değer mi yoksa ip 7 benim işimi görür mü sizce Fikirlerinizi Belirtirseniz sevinirim iyi forumlar!

byberk06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Berk
Merhabalar iPhone 7 veya 8 e geçmeyi düşünüyorum telefonda clash royale bile oynamıyorum sadece instagram WhatsApp Spotify arada YouTube vs için kullanıyorum ve de ip 7 ile 8 arasında yaklaşık 1000 TL gibi bi fark var bu parayı vermeye değer mi yoksa ip 7 benim işimi görür mü sizce Fikirlerinizi Belirtirseniz sevinirim iyi forumlar!
İleriye dönük düşünüyorsan 8 al , güncelleme kesilebilir yakın zamanda 7 için

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İleriye dönük düşünüyorsan 8 al , güncelleme kesilebilir yakın zamanda 7 için
Hocam şöyle ki ip 7 den 1 yıl sonra 8 modeli çıkmış çok fazla bi güncellik farkı olabilir mi bilmiyorum 8 tercih edersem 7 nin desteği kesildikten max 1 yıl sonra 8 in de desteği kesilecekmiş gibi düşündüm ben ama tam emin değilim 😐

byberk06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Berk
Hocam şöyle ki ip 7 den 1 yıl sonra 8 modeli çıkmış çok fazla bi güncellik farkı olabilir mi bilmiyorum 8 tercih edersem 7 nin desteği kesildikten max 1 yıl sonra 8 in de desteği kesilecekmiş gibi düşündüm ben ama tam emin değilim 😐
Bütçeniz nedir hocam

Kimera

80+ Bronze
iPhone 7Plus kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki, oyun oynamadığın sürece gündelik ihtiyaçlar açısından harika bir telefon.
Ancak alınır mı bilemem. Çünkü üzerine çok fazla telefon çıktı ve Apple'ın da ekosisteminden çıkarması gereken telefonlar olacak elbette.
En azından güncelleme almak için bile 8 tercih edin derim.

Tabii şu da var, 4000₺ civarına 7 ve 8'den kat kat iyi Android cihazlar bulabilirsin.
Eğer vaktiniz varsa iPhone X ilanlarını hergün kontrol ederek iyi bir cihaz da bulabilirsiniz o bütçede.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iPhone 7Plus kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki, oyun oynamadığın sürece gündelik ihtiyaçlar açısından harika bir telefon.
Ancak alınır mı bilemem. Çünkü üzerine çok fazla telefon çıktı ve Apple'ın da ekosisteminden çıkarması gereken telefonlar olacak elbette.
En azından güncelleme almak için bile 8 tercih edin derim.

Tabii şu da var, 4000₺ civarına 7 ve 8'den kat kat iyi Android cihazlar bulabilirsin.
Eğer vaktiniz varsa iPhone X ilanlarını hergün kontrol ederek iyi bir cihaz da bulabilirsiniz o bütçede.
Hocam şuan kullandığım Android den çok memnunum fakat tek sorun bütün android lerde olduğu gibi Instagram da ki kalite kaybı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben olsam 8 Plus kovalardım , 7 ve 8 in bataryaları çok kötü şu devirde 8 Plus hem daha güncel hem bataryası daha iyi
Tavsiyeniz için sağolun hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Burak Parlak
Hocam şuan kullandığım Android den çok memnunum fakat tek sorun bütün android lerde olduğu gibi Instagram da ki kalite kaybı

Tavsiyeniz için sağolun hocam
Hangi telefonu kullanıyorsunuz acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Burak Parlak
şuan redmi note 8 kullanmaktayım hocam
sarjı azalınca telefon kasıyor bende kullanıyordum kasımda iphone 8 plus geçtim, şöyle diyebilirim se ve alt modellerde sarj su gibi akıyor sarj aleti taşımak şart ama 8 plus ileriye dönük 7 den daha iyi öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATIF SARAÇOĞLU
sarjı azalınca telefon kasıyor bende kullanıyordum kasımda iphone 8 plus geçtim, şöyle diyebilirim se ve alt modellerde sarj su gibi akıyor sarj aleti taşımak şart ama 8 plus ileriye dönük 7 den daha iyi öneririm
sağolun hocam teşekkür ederim

hocam şarjı azalınca kasıyor dediğiniz hangi cihaz? vede şarj kaç seviyelerine ulaşınca kasma donma vs başlıyor ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,585
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom