Neler Yeni

IOS iPhone 7'den SE 2020'ye geçiş mantıklı mı?

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
Yanlış bilmiyorsam iPhone se lerin bataryası iPhone 8 ile aynı ve iPhone 8 in bataryası iPhone 7 den daha düşük

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@epica59 etiketlediğin için teşekkür ederim.

Evet, geçilebilir. Cihazınızı o tarz kampanyalarda vermektense Letgo, Sahibinden üzerinden satışa koyun, çok daha yüksek fiyata satabilirsiniz. iPhone SE 2020'nin batarya konusunda memnun edeceğini sanmıyorum.

Furchlost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kürşat
Merhabalar, elektronik mağazalarında bir kampanya var. Eski iPhone cihazınızı getirdiğinizde indirim yapıyorlar. Elimdeki iPhone 7 128 GB modeli verdiğimde SE 2020 64 GB'ı 4100 liraya alabiliyorum. Nasıl bir telefondur? Bir beklentim yok. Telefonu sadece internette gezinip arama yapmak için kullanacağım, oyun oynanmayacak. Üzer mi ve kaç sene götürür?
Telefonun kozmetik ve donanımsal sorunu yoksa temiz kullandıysan 2k-3k arasına rahat satabilirsin, ardından 4900 e amazon hepsiburada vb yerden alırısın ve çok daha ucuza gelir

muskA

80+ Silver
Kendi kendine kapanma, iki sekme açık kaldığında çökme ve çok çok hızlı şarjı gitme gibi.
iTunes ile yazılım atmayı dene,en azından kendi kendine kapanması gider,bataryadan da biraz kısarsın,2k gibi fiyata çok rahat gider.

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
4 senelik, doğru dürüst çalışmıyor. Birine satarsam mağdur kalmasını istemiyorum.

Bir telefoncuya sat, aşırı çizik hasarlı iPhone 7’leri bile 1500 civarına alıyorlar sırf yedek parça için bile. Çok daha karlı olur.

İPhoneun eski nesil tuşlu yapısından rahatsız olmuyorsan SE 2020 en performanslı seçenek olacaktır, ama artık FaceID içeren full ekran bir iPhone sahibi olmak istiyorsan tercihini XR’dan yana kullanman daha faydalı olur.

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
@epica59 etiketlediğin için teşekkür ederim.

Evet, geçilebilir. Cihazınızı o tarz kampanyalarda vermektense Letgo, Sahibinden üzerinden satışa koyun, çok daha yüksek fiyata satabilirsiniz. iPhone SE 2020'nin batarya konusunda memnun edeceğini sanmıyorum.
Hocam çok hantal bir cihaz kullanıyorum şuan. 10 dakikada internet kullanımında %15 şarj gidiyor. Dediğim gibi satıp alan kişiyi mağdur etmek istemiyorum.
servise götürdün mü
4 senelik, garantisi yok. Onun için ayrı masraf yapmak istemiyorum.

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam çok hantal bir cihaz kullanıyorum şuan. 10 dakikada internet kullanımında %15 şarj gidiyor. Dediğim gibi satıp alan kişiyi mağdur etmek istemiyorum.

Telefonculara satabilirsiniz, bataryasını değiştirip başka birilerine vereceklerdir. O cihazı değişim kampanyası ile 700 TL'ye vermek mantıklı değil.

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan

Anladım böyle bi durum da telefonculara bi sor eğer çok değer biçmezlerse kampamyadan se almak mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Dostum telefonun bedavaya gitmiş oluyor bu telefonları toplayıp yenilenmiş adında satıyorlar tekrar tavsiyem ürünü letgodan değerinde satman zararın olmaz bu şekilde. Cihazın teknik sorunlarını yaptırdığında iphone se ile arasında çok fark hissedeceğini zannetmiyorum nede olsa pazarlama hilesi . İphone 7nin günümüzde halen aktif kullanılabilir bir telefon olduğunu düşünüyorum.

Shiden

80+ Bronze
Aynen uzaya çıkıyor. Çok önemli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,665
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn