Neler Yeni

iPhone mu Samsung mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim Güney
Ben şu an samsung kullanıyorum ve memnunum ama apple tercih edebilirim. Her ikiside güzel

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
İstediğin özelliklere bağlı

pr1van

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Yıldırım
iPhone mu Samsung mu?
Iphone ürün kalitesi ve sağlamlık bakimindan hepsinden iyi diyebilirim ama pil ömrü bakimindan hepsinden kötü. Çok telefonla oynamayan sosyal medyada çok gezmeyen biriyseniz önerebilirim.Samsung genel anlamda iyi bir marka ama aldığın telefon bir hafta içinde değerini kaybedebilir çünkü samsung ayda hatta haftada bir telefon tanitiyor.Ve genellikle her modeline 2 büyük güncelleme veriyor.Sana tavsiyem xiaomi f/p olarak şuan en iyisi diyebilirim.

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
5 yıldır galaxy e5 kullanıyorum herhangi bir kasma sıkıntısı yaşamıyorum . Telefonun hafızasını çok fazla dolu tutmuyorum gereksiz uygulamaları yüklemiyorum . Abin ve arkadaşlarına tavsiyem arşiv yapmamaları .
Dostum ben de zamanında j7 kullanmıştım yeni çıktığı zamanlardı ve telefon kasıyordu, ayrıca arşiv den bahsetmişsin arkadaşımın telefonunu bilemeyeceğim ama abimin telefonu geldiğinde pubg ve cod yükledik performans olarak benimkine yaklaşamıyor bile ayrıca belirteyim benim telefonumda aşırı derecede oyun yüklü olmasına rağmen cod,pubg,Asphalt 9,cyber hunter, heartstone,ark survival evolved...(resimler videolar derken %60 ı dolu telefonun)
Lütfen yanlış bilgi vermeyelim Samsung cihazlar performans bakımından özürlü illa ki Samsung istiyorsanız Note ve S serisi harici almayın sadece bu iki seri çok güzel e,a,c,j gibi seriler çöp.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
𝓑𝓮𝓭𝓲𝓻𝓱𝓪𝓷 𝓢𝓮𝔂𝔂𝓲𝓭𝓸ğ𝓵𝓾
iPhone mu Samsung mu?
KARDEŞİM PARAN VARSA HER TÜRLÜ İPHONE NİYE DERSEN EĞER BİRGÜN PARA İHTİACIN OLURSA VE TELEFONU SATMAK ZORUNDA KALIRSAN İPHONE Nİ SAMSUNGA GÖRE BİRAZ DAHA PAHALI SATARSIN ARADA 200 150 TL FARK OLUR EN AZ SATARSAN SAMSUNG A GÖRE İYİ FORUMLAR.

Ulababas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ULAŞ
Twitter
ulasbal35
Dostum ben de zamanında j7 kullanmıştım yeni çıktığı zamanlardı ve telefon kasıyordu, ayrıca arşiv den bahsetmişsin arkadaşımın telefonunu bilemeyeceğim ama abimin telefonu geldiğinde pubg ve cod yükledik performans olarak benimkine yaklaşamıyor bile ayrıca belirteyim benim telefonumda aşırı derecede oyun yüklü olmasına rağmen cod,pubg,Asphalt 9,cyber hunter, heartstone,ark survival evolved...(resimler videolar derken %60 ı dolu telefonun)
Lütfen yanlış bilgi vermeyelim Samsung cihazlar performans bakımından özürlü illa ki Samsung istiyorsanız Note ve S serisi harici almayın sadece bu iki seri çok güzel e,a,c,j gibi seriler çöp.
Yok o çöp , yok bu özürlü , yok o ***** . Kardeşim her telefonun belirli bir segmenti var , fiyatı var , o fiyatın getirdiği özellikler var . Samsungun 1500 liralık telefonu da var 12000 liralık da . Samsung her segmente üretim yapan bir firma bu yüzden dünyanın en büyük teknoloji markası . Her telefonun belirli bir işlem gücü grafik gücü var , performansıda bu işlemciler belirliyor . Bilinçli olan tüketici buna göre alır telefonunu markaya odaklanmaz . Diyeceksin ki Çinli firmalar niye bu kadar ucuz fiyata yüksek performans veriyor . Bununla ilgili bir konu açmıştım okursun . 5 yıldır galaxy e5 kullanıyorum halen iyi kondisyonda , asphalt 8 bitirmişliğim var . Samsung kullanmasam yanlış bilgi vericem yapma allah aşkına .

SolveTax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre
İOS farklı bir dünya. Kesinlike İOS derim.

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
Havalı gözükmek için iphone normal ise samsung

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular