Neler Yeni

İphone Se 2020 alınır mı ?

thetutkun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
TurgutBeren Tutkun
iphone se 2020 almayı düşünüyorum ama bataryasının küçük olmasından dolayı biraz kafam karıştı telefondan oyun oynayan birisi değil genellikle instagram youtube gibi sosyal medya uygulamaları kullanıyorum
Pili beni üzer mi yoksa işimi görür mü?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
iphone se 2020 almayı düşünüyorum ama bataryasının küçük olmasından dolayı biraz kafam karıştı telefondan oyun oynayan birisi değil genellikle instagram youtube gibi sosyal medya uygulamaları kullanıyorum
İphone istiyorsan o fiyata başka alacağın alternatif in zaten yok o yüzden alınır

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
İşlemcisi iphone 11 işlemcisi ile aynıydı güçlü bir telefon kameraları da klasik iphone kamerası kaliteli yani küçük tasarım seviyorsanız alınabilecek en fp iphone olduğunu düşünüyorum pil konusunda bilgim yok

Mbtoprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammrt toprak
iphone se 2020 almayı düşünüyorum ama bataryasının küçük olmasından dolayı biraz kafam karıştı telefondan oyun oynayan birisi değil genellikle instagram youtube gibi sosyal medya uygulamaları kkullan

pili çok üzmez seni 1 günü oyun oynamıyosan çıkarırsın ama dizi film izlerken ekranı küçük gelebilir iphone xr a da bakabilirsin ama ben olsam android alırdım 6 k ya s20fe, s10 serisi, p30pro alınabilir ben s10e kullanıyorum pili çok küçük günde 2 kez şarj ediyprum (fazla oyun oynamam )

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
İlla iphone istiyorsan o bütçede pek bir seçenek yok ama diğer markalarda daha iyi alternatifler var

Top Bottom