Neler Yeni

Iphone SE 2020 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Dayan
Bütçe
6800
Merhabalar Iphone SE 2020 almayı düşünüyorum. Fiyatına değer yoksa başka bir telefon düşünmelimiyim. İlla Iphone olacak diye bir şey yok iyi olan bir android telefonda kullanabilirim. Tek isteğim uzun süre beni götürecek olması. Şimdiden teşekkürler.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Oğuz Oğuz
küçük ekranı ben xr veya 2.el 11 ya da xs falan öneririm illa iphone olacak ise

Görkem Ertopcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Görkem Ertopcu
Merhabalar Iphone SE 2020 almayı düşünüyorum. Fiyatına değer yoksa başka bir telefon düşünmelimiyim. İlla Iphone olacak diye bir şey yok iyi olan bir android telefonda kullanabilirim. Tek isteğim uzun süre beni götürecek olması. Şimdiden teşekkürler.
Bataryası ufak ekranı küçük ben olsam almazdım.

haro44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Harun-Akçay
Bende iphone se 2016 var 6 yıllık telefon hala götürüyor beni
önceki telefonun büyük ekran ise alışman zor olur yoksa sıkıntı olmaz

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,657
İsim
.
1 TL bile vermem o telefona.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert karamusa
Açıkçası ben geçen sene almıştım 3.30 saat ekran açık süresi aldıktan sonra çıldırmış 2. el olarak direk satmıştım. Üstelik oyun vs de değil. Yarım saat konuşma wp ve instagram ile bu ekran açık süresini sunmuştu bana. Eğer pil olarak bir sorun teşkil etmez görünüş olarak ve ekran kalitesi olarak eski teknoloji olması beni etkilemez diyorsan alabilirsin. İşlemcisi dışında diğer parçaları bence modeline göre çok düşük. Arka kamerası eh iş görür denir ama ön kamera berbat. 1-2 bin tl arası bir fiyar ekleyerek ikinci el temiz bir xs max almak belki daha mantıklı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Dayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevaplarınız için teşeşkkürler.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,608
İsim
Yavuz
Değmez eski bi telefona o kadar para.

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yani sırf iPhone diye kimse önermesin önericeğinizi de sanmıyorum telefon kesinlikle değmez onun yerine Redmi Note modellerine bakabilirsin bence.

AdnanYVS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adnan Serhad Yavaş
Aktif bir SE 2020 kullanıcısıyım, öncelikle sana şunu sormak istiyorum. Beklentin neler? Oyun oynar mısın? Ne kadar vaktini telefonda, sosyal medya da geçirirsin? Bu bilgileri verirsen bir fikir sunabilirim sana.

Rexpow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yusuf
bi arkadaşım kullanıyo ve ekranından baya şikayetçi küçük diyo bence xr veya 11 al daha iyi ve uzun ömürlü se ye göre

Kenneth Omeruo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Mert Kaya
ikinci el xs max yada xs bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Dayan
Aktif bir SE 2020 kullanıcısıyım, öncelikle sana şunu sormak istiyorum. Beklentin neler? Oyun oynar mısın? Ne kadar vaktini telefonda, sosyal medya da geçirirsin? Bu bilgileri verirsen bir fikir sunabilirim sana.
Oyun olarak strateji oyunları oynuyorum Pubg tarzı oyunları oynamıyorum. Pek beklentim yok uzun vade stabil gitsin yeterli. Çalıştığım için günde maksimum 2 saat telefonu kullanıyorum. Hafta sonu 4 saat oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. El bende düşündüm ama güvenli alışveriş nasıl yapacağım.

Top Bottom