Neler Yeni

iPhone X / 8Plus YouTube'da 4K Seçeneği Çıkıyor Mu?

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Ben de başından beri arasında fark vardır ya da yoktur bunu tartışmıyoruz diyorum.

Dostum cidden neyse ya, polemiğe girmeyeceğim burada. Sadece yukarıda belirttiğim iki telefonu kullananlar yanıtlarsa sevinirim yine de cevabın için teşekkürler.
Hocam yukarıda güncelleme varsa yapın yoksa telefona güncelleme gelmesini bekleyin yazdım görmediniz herhalde. Böyle şeyler yazılım ile gelir.

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
Hocam yukarıda güncelleme varsa yapın yoksa telefona güncelleme gelmesini bekleyin yazdım görmediniz herhalde. Böyle şeyler yazılım ile gelir.

Telefon iOS 14.4.2 ve uygulamalar da güncel fakat maalesef açamıyorum hiçbir şekilde.
Gördüğün gibi, ben zaten senden önce de belirttim telefonun güncel olduğunu, yazılım ile çoktan geldi bu özellik zaten, iPhone X'e destek verdiler mi vermediler mi onu merak ediyorum çevremde başka iPhone X kullanan yok, o yüzden açtım konuyu.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,124
İsim
Mert Metshi
Benim telefonum 1080x2400 ben izleyebiliyorum senin izleyememen çok garip youtube güncel mi her şeyi güncelledin mi

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
Benim telefonum 1080x2400 ben izleyebiliyorum senin izleyememen çok garip youtube güncel mi her şeyi güncelledin mi

Evet güncel, iPhone SE2020 zaten 1136×640 piksel oranında ekrana sahip olmasına rağmen güncellemeden sonra 4K İzleyebiliyor, fakat ben de güncelledim ama izleyemiyorum gariplik de bu zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,594
Üyeler
141,607
Son üye
merveovali
Top Bottom