Neler Yeni

iPhone11 - iPhone12 Takas Yardım Lütfen!!

Ercan Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ercan
Instagram
ercansty
M33' ün ekranı da yeter ben üst seviye verdim örneği sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne teknolojisi kanka göremedikten sonra anlamı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Engel sebebi
a71 m33 e göre daha üst bir telefon bunda hemfikiriz değil mi? bizzat a71 kullanan arkadaşım ''iphoneden döndüğüm için çok pişmanım'' cümlesini bana kurdu kime göre neye göre sorusu oluyor tabii ki ama bu sadece bir örnek çevremde bunun gibi bir çok fazla örneği var

Allmuted

80+ Bronze
Kötü tabii leş gibi LCD ekranı var. Kullandığım için yazıyorum.
Ekrana çok takılıyosan o dönem xs alıcaktın. Ben öyle yaptım oled ekran candır.. ama ip11 işlemcisine laf söylenmez ekranında haklısın

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,222
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
a71 m33 e göre daha üst bir telefon bunda hemfikiriz değil mi? bizzat a71 kullanan arkadaşım ''iphoneden döndüğüm için çok pişmanım'' cümlesini bana kurdu kime göre neye göre sorusu oluyor tabii ki ama bu sadece bir örnek çevremde bunun gibi bir çok fazla örneği var
İphone 11 telefon olarka zaten üstün ben sadece ekrandan bahsettim. Sanırım birbirimizi anlayamacağız.

Ercan Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ercan
Instagram
ercansty
İphone 11 telefon olarka zaten üstün ben sadece ekrandan bahsettim. Sanırım birbirimizi anlayamacağız.
kardeşim bende başlıkta iphone 11 mi android mi gibi bir şey sormamışım zaten konu nasıl buralara geldi onuda anlamadım :D

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
İyi ki androidden geçiş yapmışım dediğim telefondur iPhone 11, ne kadar kötü olduğunu söyleseler de android telefonumu satmaya çalıştığımda değerini korumadığını görünce bir daha android kullanmayacağım dedirten telefondur kendileri.
12 ile aralarında 2. elde 3k gibi bir fiyat oynuyor ona göre muhasebesini sen yap.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Dostum iphone 11 leş 12 leş yok 60 hz diyen arkadaşlara çıkar cep telefonunu görelim de muhtemelen 3-5klık bir android çıkaracak sana bu arada yanlış anlamayın küçümseme gibi bir niyetim yok. O yüzden sahibinden den piyasalarına bak aradaki farkı iste yada öde. Cep telefonlarında tek değer kaybetmeyip hatta kazanan telefon iphonelar yıllardır böyle. 6500e aldığım 11i 10500tlye ikinci el olarak sattım. Eşime aldığımız 12600 TL'ye iphone 12 yi de bir yıl sonra 15500e ikinci el olarak sattım.

Top Bottom