Neler Yeni

14 Pro Max 49260 ₺ Ye Alınır MI ? Easycep

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
576
İsim
_berdan_
kral bence nakit ne kadar cıkıyorsa onu al. 6 taksit ama cihaz cok pahalıya geliyor

şahin doğan

80+ Platinum
Sağol kanka Kredi çekmek mantıklı gelmiyor bana ya yinede teşekkür ederim
Açıkçası kafaya koymuşsun gibi. Kafaya koyduysan değişen parçası olmayan bir cihaz denk gelirse hayırlı olsun derim. Cihaz aşırı pahalıya geliyor ama en azından değişen parçası olmasın.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,016
İsim
uwu
Sağol kanka Kredi çekmek mantıklı gelmiyor bana ya yinede teşekkür ederim
Hocam biri sıfır kapalı kutu diğeri ise yenilenmiş arada 10k ya fazlasıyla değer hem yeni seri hemde 0 2 yıl garantili

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Açıkçası kafaya koymuşsun gibi. Kafaya koyduysan değişen parçası olmayan bir cihaz denk gelirse hayırlı olsun derim. Cihaz aşırı pahalıya geliyor ama en azından değişen parçası olmasın.
Valla bende ondan korkuyorum benim için önemi kriterler var

Faizsiz taksit olması lazım bu en önemlisi
Peşin ödeme olmayacak
Kredi çekemem
iPhone olmak zorunda

Bunlara bakınca başka seçenek gelmiyor aklıma maalesef düşünüyorum başka neresi var diye faizsiz taksit iPhone veren aklıma gelmedi

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Arda
ya kürşat reis beni yanlış anlama ama ben bu yenilenmiş olayına güvenemiyorum ya, bazıları kötülüyor bozuluyor diyorlar bundan nasıl emin oluyorsunuz sapa sağlam olduğuna illaki bir şeyi vardır açıklayabilir misin?

şahin doğan

80+ Platinum
Valla bende ondan korkuyorum benim için önemi kriterler var

Faizsiz taksit olması lazım bu en önemlisi
Peşin ödeme olmayacak
Kredi çekemem
iPhone olmak zorunda

Bunlara bakınca başka seçenek gelmiyor aklıma maalesef düşünüyorum başka neresi var diye faizsiz taksit iPhone veren aklıma gelmedi
Biraz bakayım hocam. İlla 14 Pro Max mi olması lazım? 13 Pro, Pro Max, 14 Pro gibi seçenekler uygun mu?

Lian_GR

80+

eren28tr

80+ Platinum
Yenilenmiş telefon alma bence hocam içine ucuz parçaları koyuyorlar 1 sene sonra elinde kalır.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ya kürşat reis beni yanlış anlama ama ben bu yenilenmiş olayına güvenemiyorum ya, bazıları kötülüyor bozuluyor diyorlar bundan nasıl emin oluyorsunuz sapa sağlam olduğuna illaki bir şeyi vardır açıklayabilir misin?
Aslında cihaza bakarsam anlarım ben az çok fiziksel olarak birde iPhone ayarlar kısmında kod var onların anlamaları mevcut oradan anlaşılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz bakayım hocam. İlla 14 Pro Max mi olması lazım? 13 Pro, Pro Max, 14 Pro gibi seçenekler uygun mu?
13 biraz eski olur ya 😂 16 çıkıyor 3 nesil geriden gelmeyelim en azından

şahin doğan

80+ Platinum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Easycep den faizsiz 6 taksit ile bu cihazı 49260 ye alabilirim 67260 TL olduğuna bakmayın 18 bin TL bir yerden gelecek bana karşılıksız para hediye gibi düşünün 49260 TL yapıyor yani 6 taksit ile almayı düşünüyorum mantıklı mi ? 12 ay garanti var ve ekranı değişmiş mi oluyor ? Çok iyi durumda deniyor çünkü easycep den alan var mi ? Ürünleri nasıl oluyor ?

Peşin alamam ona göre yorum yapın lütfen 😊

iPhone al keyfine bak android başlı başına problem kendi görüşüm bende iPhone geçmeyi düşünüyorum şu ibb bi girebilsek çok şey değiştiricemde 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Easycep den faizsiz 6 taksit ile bu cihazı 49260 ye alabilirim 67260 TL olduğuna bakmayın 18 bin TL bir yerden gelecek bana karşılıksız para hediye gibi düşünün 49260 TL yapıyor yani 6 taksit ile almayı düşünüyorum mantıklı mi ? 12 ay garanti var ve ekranı değişmiş mi oluyor ? Çok iyi durumda deniyor çünkü easycep den alan var mi ? Ürünleri nasıl oluyor ?

Peşin alamam ona göre yorum yapın lütfen 😊

Halihazırda fpp pro vardı expertizi kendisi olan onlarda durum nasıl bilmiyorum ama alacağın üründe garanti vs varsa sağlam avukatın varsa kolay kolay problem yaşamazsin yenilenmiş cihazda

Top Bottom