Neler Yeni

Çözüldü✓ IPS Mİ VA MI BÜTÇE YÜKSEK DEĞİL (2K ÇÖZÜNÜRLÜK)

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Sadece oyun değil her anlam da kullanılacak renginin iyi olması da önemli tepki süresi de önemli yenileme hızıda önemli önemli ne varsa önemli çünkü ( biri oyunda iyiymiş biri dizi filmde iyiymiş bilmem ne bilmem ne bir sürü şey var internette ben ortak kullanımda hangisi iyi onu istiyorum)

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Bütçe 2k mi yoksa 2k çözünürlük mu ips va dan daha iyi va sadece ve sadece simulasyon ve hikayeli oyunlar için alınır fps ve spor oyunlarında ips daha iyi ips futbol gibi oyunlarda gözü yormaz

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Va monitör alınmaz dostum.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şey demişsin hikayeli de va FPS de ıps valorant oynayan biri değilim CS2 de oynayan biri değilim rainbow warzone cod hikayeli Battlefield hem hikaye hem online oynarım FPS oynayacak isem hikaye olarakta her şey oynarım şimdi tekrar soruyorum ıps mi va mı (düzeltme ekleme e sporcu değilim öyle bir fikrim de yok )

Cicikuşs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berkay Öztürk
Çok para harcamam dersen va da alınır üzmez ama ips kalitesi daha iyi. Ben şahsen va panel aldım.

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Şey demişsin hikayeli de va FPS de ıps valorant oynayan biri değilim CS2 de oynayan biri değilim rainbow warzone cod hikayeli Battlefield hem hikaye hem online oynarım FPS oynayacak isem hikaye olarakta her şey oynarım şimdi tekrar soruyorum ıps mi va mı
Dostum en ufak online oyun için ips panel va asla alınmaz simülasyon veya sadece hikaye harici bf serisi ince sniper gerektirir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok para harcamam dersen va da alınır üzmez ama ips kalitesi daha iyi. Ben şahsen va panel aldım.
Va ghosting yapan tek monitör genel anlamda kötü renk harici

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Şey demişsin hikayeli de va FPS de ıps valorant oynayan biri değilim CS2 de oynayan biri değilim rainbow warzone cod hikayeli Battlefield hem hikaye hem online oynarım FPS oynayacak isem hikaye olarakta her şey oynarım şimdi tekrar soruyorum ıps mi va mı (düzeltme ekleme e sporcu değilim öyle bir fikrim de yok )
Net bütçe verirsen şimdi ekran kartin ne onu soylermisin

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Düzeltme kısmını da okuduysan ekran kartım 16gb 4060ti ama kart konusunda 4070 Super geçme imkanım yüzde 10 filan var
Dostum ekran kartı upgrade işlemci ve ram gibi değil en pahalı parça zor yani biraz keşke direkt super alsaydın şimdi 1080p oyun oynayacaksın ekran büyük olsun dersen lenovo r27i-30 var ama bunun 25 inc hali r25i30 var biri 4200 biri 6500tl istediğini al panel anlaminda fiyatının üstünde monitörler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,676
Üyeler
145,232
Son üye
Retjee
Top Bottom