Neler Yeni

İPTV nedir? Öneri lazım

Savarexxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emircan Uğurlu
Şuan ki kullandığımı 3 senedir kullanıyorum, kullandıklarımın arasında en iyisi biziz tv oldu

markenez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
berke atasoy
Net katılıyorum bende çok memnunum bizizden

CELLAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
IPTVBOX tarafından dolandırıldım hala heryerde reklam mesajlarını görüyorum

SeryXS

80+ Bronze
Ülkemizde yasal değil ve forumdada bu tarz konuşmalar yasak diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet YÜKSEL
Valla ben yıllardır biziz tv kullanıyorum en ufak sorun yasamadım

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
ben telefondan inat tv kullanıyorum büyük bir takımın bir maçını fena olmayan şekilde izliyorum derbiler idare eder ama takımların avrupa maçlarında çöküyor.
iptv ne kadar kasar? Ve nasıl kullanacağımızı gösteren bir video var mı?
@Kürşat Kütükçü
Benim bi akrabam kullanıyordu babam da düşünüyordu da şu an inat tv'den gidiyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ülkemizde yasal değil ve forumdada bu tarz konuşmalar yasak diye biliyorum
galiba korsan yasağı sadece video oyunlar için var 🤣🤣 zaten günah olmasına rağmen korsan oyun oynarsan sıkıntı ancak maçlar için kıyağımız var. Bi brezilya olmasak da futbol yönünden garip bağlılıklarımız var ancak brezilya başka bir seviye. Orada halkın ekmeğini al suyunu al futbolunu alma.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ben telefondan inat tv kullanıyorum büyük bir takımın bir maçını fena olmayan şekilde izliyorum derbiler idare eder ama takımların avrupa maçlarında çöküyor.
iptv ne kadar kasar? Ve nasıl kullanacağımızı gösteren bir video var mı?
@Kürşat Kütükçü
Benim bi akrabam kullanıyordu babam da düşünüyordu da şu an inat tv'den gidiyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

galiba korsan yasağı sadece video oyunlar için var 🤣🤣 zaten günah olmasına rağmen korsan oyun oynarsan sıkıntı ancak maçlar için kıyağımız var. Bi brezilya olmasak da futbol yönünden garip bağlılıklarımız var ancak brezilya başka bir seviye. Orada halkın ekmeğini al suyunu al futbolunu alma.
IPTV çok güzel bişey içinde yok yok bütün kanallar maçlar filmler belgeseller eğitimler daha birçok şey var internet iyiyse sıkıntı yaşamazsınız ama kaliteli bir yayın olacak

Top Bottom