Neler Yeni

🚨 İRAN İSRAİL'İ FÜZELERLE VURDU! 🔥🔥

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,097
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
İşin sonu elbet bize değecek ne yazık ki ancak düzgün kararlar alınırsa sorun yaşayacağımızı sanmıyorum
Bir zahmet alınsın hocam birde Trump iktidar olursa işler baya değişebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,695
İsim
Burak Karadağ
İşin sonu elbet bize değecek ne yazık ki ancak düzgün kararlar alınırsa sorun yaşayacağımızı sanmıyorum
Bizim için gene de sorun yok (hükümet dışında) bu milletin savaş ruhunu tatmak isteyen varsa buyursun hodri meydan. Kimse Türk milletine savaş yoluyla bulaşmaya cesaret edemez. Çünkü g*tleri yemez ama maalesef sosyal, manevi ve eğitim konusunda ülkeyi iyi çökertiyorlar ve akepe hükümeti de zaten onların sağ kolu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir zahmet alınsın hocam birde Trump iktidar olursa işler baya değişebilir.
Trump iktidar olursa ne olur sence merak ediyorum

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bizim için gene de sorun yok (hükümet dışında) bu milletin savaş ruhunu tatmak isteyen varsa buyursun hodri meydan. Kimse Türk milletine savaş yoluyla bulaşmaya cesaret edemez. Çünkü g*tleri yemez ama maalesef sosyal, manevi ve eğitim konusunda ülkeyi iyi çökertiyorlar ve akepe hükümeti de zaten onların sağ kolu
Ekonomik açıdan da zarar verebilirler ama dediğin gibi her ne kadar hep Türk milleti şöyle kötü böyle kötü denilse de kötü gün de (çoğunluk) gerçekten çok güzel işler yapıyor

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,097
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler

Trump iktidar olursa ne olur sence merak ediyorum
Daha çok İsrail'i destekleyecek ve iranla baya sıkıntı yaşama ihtimali de var diye biliyorum. Erdoğan'ın haması desteklemesi Trump için çok büyük tepki olur büyük ambargo ihtimali de var...

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,695
İsim
Burak Karadağ
Ekonomik açıdan da zarar verebilirler ama dediğin gibi her ne kadar hep Türk milleti şöyle kötü böyle kötü denilse de kötü gün de (çoğunluk) gerçekten çok güzel işler yapıyor
İşte bizim asıl büyük gücümüz gerçekten o ruh, his ve savaş sevgisi. Gerçekten Türk Milletinin savaş ruhu bambaşka

Daha çok İsrail'i destekleyecek ve iranla baya sıkıntı yaşama ihtimali de var diye biliyorum. Erdoğan'ın haması desteklemesi Trump için çok büyük tepki olur ambargo ihtimali de var...
Trump da iyi s*kmi*ti ambargo koyarak. Başka aday da yok ki, potansiyel yok

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,086
İsim
Mehmet Aslan
Araplar mı? Onlar tam şerf**z bir ırk. Onlar İsraili desteklediklerini kendileri söyledi. Arap sultan vs
Onların da kendi ırklarına hayrı yok haklısın :kekw: Ama Selman ın o açıklaması basında yanlış lansedildi , o röportajda kastettiği benim şahsi olarak önemsediğim bir durum değil ama halkım farklı düşünüyor ve benimde buna uygun hareket etmem gerek minimalinde bir açıklamaydı. Basın direk bizim umurumuzda değil gibi manşet atarak girince farklı anlaşıldı.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Arif
İşte bizim asıl büyük gücümüz gerçekten o ruh, his ve savaş sevgisi. Gerçekten Türk Milletinin savaş ruhu bambaşka
Eni sonu bu işin bize sıçrayacağı belli ama ben şimdilik o tşşağı göremiyorum İsrail'de. Ha olduki öyle bir şeye kalkıştı sıkıntıya girer diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,695
İsim
Burak Karadağ
Eni sonu bu işin bize sıçrayacağı belli ama ben şimdilik o tşşağı göremiyorum İsrail'de. Ha olduki öyle bir şeye kalkıştı sıkıntıya girer diye düşünüyorum.
O düşünsün, bizim millet delidolu ruha ve öfkeyle girişir yeminim olsun. Bir taş, sopayla bile korkmadan savaşacak bir millet adeta delicesine...

Onların da kendi ırklarına hayrı yok haklısın :kekw: Ama Selman ın o açıklaması basında yanlış lansedildi , o röportajda kastettiği benim şahsi olarak önemsediğim bir durum değil ama halkım farklı düşünüyor ve benimde buna uygun hareket etmem gerek minimalinde bir açıklamaydı. Basın direk bizim umurumuzda değil gibi manşet atarak girince farklı anlaşıldı.
Yemin ediyorum basın yanıltması olsun veya olmasın. Arap ırkı kadar yararsız ve zarar başka ırk yok.

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Mehmet
Biz de dahilmi?

Trump da iyi s*kmi*ti ambargo koyarak. Başka aday da yok ki, potansiyel yok
Son açtığım konuya bak gör savaş ruhunu

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,097
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler