Neler Yeni

İş için Laptop önerisi almak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
Bütçe
15500
Selamlar dostlar laptoplar konusunda çok fikrim yok bütçem 15000-16000 TL amacım oyun oynamak değil ilgilendiğim iş gereği 2 3 farklı tarayıcı ve bu taarayıcılarda toplam 20 30 tane sekme açıyorum ve laptop 24 saate yakın açık duracak gerek tatilde gerek evde açık durması gerekiyor. sizlerden laptop önerisi bekliyorum ama tekrar ediyorum amacım oyuncu laptobu almak değil daha çok işlmeci ve ram noktasında güçlü ürünler istiyorum yardımlarınızı bekliyorum hepinize iyi forumlar ve hayırlı ramazanlar diliyorum.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,098
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

KaraSex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
kara sex
20 sekme her bilgisayar açar 1. nesil i5 bile 20 sekme açıp 24 saat açık kalabiliyor. yukarda belittiğin fiyatlara baya hızlı ve iyi bilgisayar alınır indirimde nvidia 3060 ekran kartlı leptop bile bulabilirsin
7k civarı ryzen 5300 veya intel 10210u leptoplar bakabilirsin ekran kartı yok ama sen basit işler için kullanacağında işini görür. onbord ekran kartı belirli oyunlarıda güzel şekilde açar

11700tl bu var

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20 sekme her bilgisayar açar 1. nesil i5 bile 20 sekme açıp 24 saat açık kalabiliyor. yukarda belittiğin fiyatlara baya hızlı ve iyi bilgisayar alınır indirimde nvidia 3060 ekran kartlı leptop bile bulabilirsin
7k civarı ryzen 5300 veya intel 10210u leptoplar bakabilirsin ekran kartı yok ama sen basit işler için kullanacağında işini görür. onbord ekran kartı belirli oyunlarıda güzel şekilde açar

11700tl bu var
ben akıcı olmasını istiyorum sürekli olarak kullanılacak ve donma kasma vs yapmasın istiyorum

KaraSex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
kara sex
ben akıcı olmasını istiyorum sürekli olarak kullanılacak ve donma kasma vs yapmasın istiyorum
senin dediklerin basit şeyler her bilgisayar kasmadan donmadan yapar dediklerini kasıp donuyorsa da sorunlu bilgisayardır. ha illa iyi olsun diyorsan attığım 11700tl fiyatı uygun baya alabilirsin

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
Selamlar dostlar laptoplar konusunda çok fikrim yok bütçem 15000-16000 TL amacım oyun oynamak değil ilgilendiğim iş gereği 2 3 farklı tarayıcı ve bu taarayıcılarda toplam 20 30 tane sekme açıyorum ve laptop 24 saate yakın açık duracak gerek tatilde gerek evde açık durması gerekiyor. sizlerden laptop önerisi bekliyorum ama tekrar ediyorum amacım oyuncu laptobu almak değil daha çok işlmeci ve ram noktasında güçlü ürünler istiyorum yardımlarınızı bekliyorum hepinize iyi forumlar ve hayırlı ramazanlar diliyorum.
İş için ise macbook almalısınız.
Windows istiyorsanız güzel oled laptoplar var asusun.
Siz bana kararınızı söyleyin bakalım.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
mackbook kullanabileceğimi sanmıyorum 20 yıldır windows kullanıyorum windows tercihimdir hocam
Şimdi arkadaşların attığı laptoplar güzel aslında ama daha ince isterseniz asusta güzel seçenekler var.
Lenovoda ram anlamında güzel seçenekler.
Ekranı güzel isterseniz oled ekranlı asuslar var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi arkadaşların attığı laptoplar güzel aslında ama daha ince isterseniz asusta güzel seçenekler var.
Lenovoda ram anlamında güzel seçenekler.
Ekranı güzel isterseniz oled ekranlı asuslar var.
aslında çok masraf etmek istemiyorum 15k bütçe yazarken bilemeden yazdım nedir ne değildir işime görecek fiyat performans beni üzmeyecek uygun fiyatlı her şey olur hocam

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
aslında çok masraf etmek istemiyorum 15k bütçe yazarken bilemeden yazdım nedir ne değildir işime görecek fiyat performans beni üzmeyecek uygun fiyatlı her şey olur hocam
Kaç ram arıyorsunuz?
16 mı 32 mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklımda 5700’li bir model var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
Kaç ram arıyorsunuz?
16 mı 32 mi?

Aklımda 5700’li bir model var.
dediğim gibi hocam en rahat kullanabileceğim excel işlerimi ve2 3 tane tarayıcıdan toplam 20 30 tane sekmeyle aynı zamanda ilgilenebileceğim ve biraz da estetik bir model arıyorum 16 mı daha f/p olur 32 mi bilemiyorum

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz
dediğim gibi hocam en rahat kullanabileceğim excel işlerimi ve2 3 tane tarayıcıdan toplam 20 30 tane sekmeyle aynı zamanda ilgilenebileceğim ve biraz da estetik bir model arıyorum 16 mı daha f/p olur 32 mi bilemiyorum
Ben size bir kaç model atıyım. Ona göre karar verin.

Oled bir model;

Oled olmayanlar;

Lenovo V15 G2 ALC AMD Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KD0037TX_W16

Hem oyun hem de güçlü ve ince bir model;

İntel modeller;

Son düzenleme:
Top Bottom