Neler Yeni

İş ve oyun odaklı Gaming Laptop önerilerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur Çil
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun, Yazılım
Bütçe
60000
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar,

MSI Katana GF76 12UD 058XTR model laptopa sahibim, ancak hiç memnun değilim. Çok yakın zamanda dizüstü bilgisayarımı satmayı planlıyorum. İş geliştirme ve oyun odaklı fiyat/performans model önerilerinizi siz değerli bilgi sahibi insanlardan bekliyorum. İş konusunda yoğun olarak Android Studio + Emülatör kullanıyorum ara sıra da Adobe Photoshop Illustrator vb, oyun konusunda ise çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum. Daha çok hikaye odaklı veya rekabetçi olmayan online oyunlar.

BÜTÇE: 60.000 TL (şimdilik, bir ihtimal 65.000 veya 75.000 aralığına zorlayabilirim)

Yeni dizüstü bilgisayarda aradıklarım:
En az Intel Core i7 veya en az Ryzen 7 işemci (intelde amd de günümüzde artık çok güçlü olduğundan marka değil performans önemli)
En az 8 GB VRAM ve RTX 40 serisi olmak şartıyla Watt kısıtlaması uygulanmamış bir ekran kartı
İlgili model 32 GB RAM ve 1 TB SSD'nin üzerine yükseltilebilir olmalı, herhangi bir kısıtlaması olmamalı
İlaveten MUX Switch olursa çok iyi olur (şart değil)
MSI, Gigabyte, Monster, Game Garaj (MSI), Casper markaları olmadan olursa benim için çok büyük sevaba girmiş olursunuz

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur Çil
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun, Yazılım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lenovo LOQ 15APH8 modelini aldım. Dünden beri kullanıyorum, canavar gibi makine tam. 32 GB DDR5 5600 MHz RAM alıp taktım. 1 TB NVME SSD'sinin yanına daha önce aldığım 2 TB NVME SSD'imi taktım. Bilgisayar uçuyor eskisine göre.

Top Bottom