Neler Yeni

Çözüldü✓ 50k ile en F/P, Uzun Yıllar Gidecek Gaming Laptop hangisidir? (Detay ekledim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet
HP'nin desteğine sorabilirsin ama sanmıyorum. Şikayetvar'a bakarsanız daha çok yardımcı olur bu durum. Teknik servislerini araştırmanız da önemli. HP Kendisi yapmıyor, onayladığı bir servise gönderiyor olabilir.
Bak bu - yazar HP tarafına. Bakacağım muhakkak. Sağ olun.

Mozarella

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan
Selamlar.Bende 50-55k arası pc bakıyorum.Mantıklı gelen önerileri ilk mesajınıza ekleme şansınız var mı acaba.Ben de bu başlıktan takip edeyim.iyi günler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet
Selamlar.Bende 50-55k arası pc bakıyorum.Mantıklı gelen önerileri ilk mesajınıza ekleme şansınız var mı acaba.Ben de bu başlıktan takip edeyim.iyi günler.
Ben kendim de bir liste oluşturuyorum. Ayrı bir başlık açarım bugün yarın. Belki model model açarım belki direkt hepsini açarım. HP Omen, HP Victus, Monsterin 3-5 bilgisayarı, Asus TUF Gaming ile MSI Katana. Bunlar arasından seçiyor olacağım ben. Bir tane de Acer in bir modeli vardı. Ben net yazarım modelleri de fakat siz de gene bireysel olarak bakın. Benim kaçırdığım bir model varsa belki siz de onu yakalamış olabilirsiniz.

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Çağrı
Omen ve victuslar da çok sağlam duruyorlar. Şimdi kendime bir liste hazırlıyorum bu da var içinde. Siz kullanmakta misiniz acaba bu modeli?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu 38klik olan. Neredeyse benzerlerine göre 10-15k fiyat farkı var bunun. Ciddi ciddi kafamı karıştırıyor. Bugün yarın ürün videolarina da bakacağım. Bir kaç yorum baktım ekranı vs sıkıntılı çıkan çok ama servis değiştirmiş. Fiyat farkı dolayısıyla bu model çok ciddi olarak aklımda. Umarım kazasız belasız kullanmaya devam edersiniz.
Teşekkürler, inşallah 🙏🏻

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Çağrı
Dostum kararın ne oldu acaba merak ettim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet
Dostum kararın ne oldu acaba merak ettim :D
Asus Tuf Gaming alıp ram ve SSD yükselteceğim. Bir fırsat gördüm fiyatta ondan dolayı bu seçeneğe yöneldim ben :) Wordde topladigim PC modellerine bakinirken. Isterseniz onları buradan paylaşayım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom