Neler Yeni

İshale ne iyi gelir {ACİL}

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yarın okul var ama benim motor bozulmuş durmuyor aklıma muz yemek geldi ama evde yok maalesef.

Birazdan çiğ kahve + limon kürünü deniyecegim başka tavsiyesi olan var mı yarın sabaha kadar geçer mi
Haşlanmış Patates veya Lapa pilav.( Pilavı sadece su ile yapacaksın. Başka bir şey katma. ) Maden suyu varsa iç. Normalden fazlada su tüket.

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,750
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Haşlanmış Patates veya Lapa pilav.( Pilavı sadece su ile yapacaksın. Başka bir şey katma. ) Maden suyu varsa iç. Normalden fazlada su tüket.
Önerileriniz için teşekkür ederim lakin kısa süre icerisinde halletmem gerektigi icin daha pilav pek mümkün değil. Patates denicem sağolun tekrardan

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Önerileriniz için teşekkür ederim lakin kısa süre icerisinde halletmem gerektigi icin daha pilav pek mümkün değil. Patates denicem sağolun tekrardan
Pilav patatesten daha çabuk olur. Hemen su kaynat pirince dök. Suyunu çekince kapat. 15 dakikada hazır.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,789
İsim
Emre Zengin
Yarın okul var ama benim motor bozulmuş durmuyor aklıma muz yemek geldi ama evde yok maalesef.

Birazdan çiğ kahve + limon kürünü deniyecegim başka tavsiyesi olan var mı yarın sabaha kadar geçer mi
Bugün kardeşimde rahatsızdı. Kola iç, leblebi ye.

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

hocam tuvalete girin bütün mideyi çıkartın yaklaşık 1 saat takılın illa gelen olacaktır. Bende ishal olmuştum tuvalette 10 dk durdum çıktım pc oynuyordum bi osurayım demiştim bi baktım pantolon şişti. Aman diyeyim hocam siz 1 saat bekleyin pantolonunuz şişmesin :(

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Baş aşağı durun hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Halil arslan
Aga bendede aynı durum var bizim arkda da aynı sorun var mevsim geçişi galiba geçen derste gitmek zorunda kaldım 15 dk wcde kalmışım

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Eren
muzzzz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0