Neler Yeni

Yardım işlemci bozuk mu ?

louis bloom

80+ Silver
islemcinin pinleri duzgun temiz ama anakart islemci sanki hic takili degilmis gibi islemciyi gormuyor ve kirmizi led yaniyor anakart yeni ve bios guncellemeside yapildi.

ryzen 7 5800x3d
msi mpg b550 gaming edge wifi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ryzen 5 3600 takip bios guncellemesini yaptim ama bnim islemciyi gormuyor ve %100 destekliyor anakart biliyorum islemci bozulmus olabilir mi bozulabilen bi parca mi ?

Son düzenleme:

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
islemcinin pinleri duzgun temiz ama anakart islemci sanki hic takili degilmis gibi islemciyi gormuyor ve kirmizi led yaniyor anakart yeni ve bios guncellemeside yapildi.

ryzen 7 5800x3d
msi mpg b550 gaming edge wifi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ryzen 5 3600 takip bios guncellemesini yaptim ama bnim islemciyi gormuyor ve %100 destekliyor anakart biliyorum islemci bozulmus olabilir mi bozulabilen bi parca mi ?
anakartın tüm kabloları takılımı kontrol eder misiniz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Aynı sistem R5 3600 takınca çalışıyor ancak R7 5800X3D takınca çalışmıyor mu? Doğru mu anladım?

louis bloom

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Serkan Andiç
Bios güncelleme yapıldığından emin misin peki ? Yani kontrol ettin mi ? Olur ya olmamıştır belki.

louis bloom

80+ Silver
Bios güncelleme yapıldığından emin misin peki ? Yani kontrol ettin mi ? Olur ya olmamıştır belki.
oldu hocam bios son surum ve anakart destekliyor islemci bozulabilen bir sey ise islemci bozuk pin vb her seyi duzgun

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Serkan Andiç
işlemciler kolay kolay bozulmaz ama ilginç bir durum

louis bloom

80+ Silver
işlemciler kolay kolay bozulmaz ama ilginç bir durum
kesinlikle ilginc bi durum katiliyorum yarin bi guvendigim pc ye gidecegim bakalim bi baksin bozuk mu degil mi yarin belli olur

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
7C95v2A ve 7C95v2B1(Beta version) denedin mi ?

louis bloom

80+ Silver

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
betadan bi onceki surumu indirdim sadece o surumde destekliyor diye biliyorum zaten
ilk destekleyen sürümden sonra ki tüm sürümler işlemciyi destekliyor esktra gelen özellikleri yazıyorlar sadece desteklemediği anlamına gelmesin dene istersen belki o biosda açılır

louis bloom

80+ Silver
ilk destekleyen sürümden sonra ki tüm sürümler işlemciyi destekliyor esktra gelen özellikleri yazıyorlar sadece desteklemediği anlamına gelmesin dene istersen belki o biosda açılır
hocam yani soyle diyim garip olan su ki r5 3600 u takinca ekran karti fanlarida donuyor aciliyor sistem ama r7 5800x3d de ekran karti fanlari dönmüyor ve cpu kirmizi led yaniyor garip yani anlamadim betadan bi onceki surumu de kullaniyorum olmadi bakalim yarin pc ciye goturecegim direkt umsrim hallollur

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
hocam yani soyle diyim garip olan su ki r5 3600 u takinca ekran karti fanlarida donuyor aciliyor sistem ama r7 5800x3d de ekran karti fanlari dönmüyor ve cpu kirmizi led yaniyor garip yani anlamadim betadan bi onceki surumu de kullaniyorum olmadi bakalim yarin pc ciye goturecegim direkt umsrim hallollur
dediğim beta sürümünü şimdi deneyemiyor musun?

Top Bottom