Neler Yeni

İşlemci çok ısınıyor

frazzley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Feyyaz Uçar
İşlemcim R5 5600X 1 hafta oldu toplayalı Snowman T6 Ultra fan aldım fakat 80 derece hatta bazen 88leri görüyor fan kötü değil yorumlarada bakmıştım insanlar memnun anlamadım yani. Yardımcı olabilecek var mı?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,487
İsim
Hacı
Arctic MX-4 termal macun alın.
İçinden çıkan macun berbat.

frazzley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Feyyaz Uçar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arctic MX-4 termal macun alın.
İçinden çıkan macun berbat.
tamam ama bi macun bu kadar farkettirirmi ki benim eski bilgisayarım da macunsuz 55 i geçmiyordu eski bilgisayar olmasına rağmen

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sadık Berke Çelik
Yukarıda önerilen macunu alıp deneyin fark çok fazla olacaktır tahminimce ama orijinal almaya dikkat edin çok fazla çakması var piyasada.

frazzley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Feyyaz Uçar
Yukarıda önerilen macunu alıp deneyin fark çok fazla olacaktır tahminimce ama orijinal almaya dikkat edin çok fazla çakması var piyasada.
amazonun kendisi satıyor ordan alsam sıkıntı olurmu ? Hepsiburadada kendisi satıyor nereden alıyım sizce ?

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sadık Berke Çelik
amazonun kendisi satıyor ordan alsam sıkıntı olurmu ?
Satıcı Amazon ise sıkıntı olmaz, alabilirsiniz. YouTube üzerinde bir video vardı orijinal ve çakma arasındaki farkları, elinize gelince bir kontrol edip emin olun siz yine.

frazzley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Feyyaz Uçar
Satıcı Amazon ise sıkıntı olmaz, alabilirsiniz. YouTube üzerinde bir video vardı orijinal ve çakma arasındaki farkları, elinize gelince bir kontrol edip emin olun siz yine.
anladım teşekkür ederim yardımınız için

Top Bottom