Neler Yeni

işlemcim çok ısınıyor

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Voltaj la alakalı değilse net soğutman yetersiz kalıyor ben AMD aldım gidip cayır cayır yanıyor dediler sıvı soğutma koydum deepcool le520 tam yukde 60 i gecerse sistemi satarım o derece bence eğer voltaj anlamında sorun yoksa ya o kule tipinde montaj hatası var yada soğutucu iş yapmiyor söküp tekrar montajlarmisin

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
ettim bi sorun çıkmadı
Montaj ve macunu tekrar kontrol etmelisiniz.Çıkarıp takmayı biliyorsanız yapın.Ayrıca artık kule tipiyle vedalaşmanız gerekiyor.bütçeniz uygun olursa 240mm sıvı soğutucuya geçebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen can
Montaj ve macunu tekrar kontrol etmelisiniz.Çıkarıp takmayı biliyorsanız yapın.Ayrıca artık kule tipiyle vedalaşmanız gerekiyor.bütçeniz uygun olursa 240mm sıvı soğutucuya geçebilirsiniz
kule tipi daha 0 bugün 2. günü ve çift 120 mm fanlı bi soğutucu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Voltaj la alakalı değilse net soğutman yetersiz kalıyor ben AMD aldım gidip cayır cayır yanıyor dediler sıvı soğutma koydum deepcool le520 tam yukde 60 i gecerse sistemi satarım o derece bence eğer voltaj anlamında sorun yoksa ya o kule tipinde montaj hatası var yada soğutucu iş yapmiyor söküp tekrar montajlarmisin
voltajkaç olması gerekiyor

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
kule tipi daha 0 bugün 2. günü ve çift 120 mm fanlı bi soğutucu
Mesaj otomatik birleştirildi:

voltajkaç olması gerekiyor
Voltaja dokunmayın bios varsayılanda kalsın.turbo boost açık olsun.Montaj ve macunu kontrol edin.her şey yerli yerindeyse,kule tipini iade etmeyi deneyebilirsiniz ve üzerine ekleyip 240mm sıvı soğutmaya geçiş sağlarsınız.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Voltaja dokunmayın bios varsayılanda kalsın.turbo boost açık olsun.Montaj ve macunu kontrol edin.her şey yerli yerindeyse,kule tipini iade etmeyi deneyebilirsiniz ve üzerine ekleyip 240mm sıvı soğutmaya geçiş sağlarsınız.
+1

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen can
hocam kule tipinden olduğunu sanmıyorum adamlar kullandığım kule tipini i9 12 nesile takıyolar 50-60 dereceyi geçmiyor

Top Bottom