Neler Yeni

İşlemci neden aşırı ısınıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İlyas Çağan
Arkadaşlar pc kasayı temizledim. Pc başlatığımda işlemci 5 saniyede aşırı ısınıyor dokunulmuyor ve kendini kapatıyor. Statik elektriklenme varmiş aldım elektriğini. kasada hasar nedir? Bir çözümü varmıdır?

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
işlemcinin fanını açıp dokundun mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İlyas Çağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dokunulmuyor derken
Dün bilgisayar kasasını tüm parçalarını çıkarıp temizledikten sonra parcaları taktıktan sonra pc kasasını güc dügmesini basar basmaz İşlemci 5 saniyede ısınıyor elle dokunulmuyor ellini yakıyor ve sonra kendini kapatıyor

Has4nGodEx

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,861
İsim
Hasan Acar
Dün bilgisayar kasasını tüm parçalarını çıkarıp temizledikten sonra parcaları taktıktan sonra pc kasasını güc dügmesini basar basmaz İşlemci 5 saniyede ısınıyor elle dokunulmuyor ellini yakıyor ve sonra kendini kapatıyor
Neresine dokunuyorsun ki? Parçaları çıkarıp taktıktan sonra termal macun yeniledin mi?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Arkadaşlar pc kasayı temizledim. Pc başlatığımda işlemci 5 saniyede aşırı ısınıyor dokunulmuyor ve kendini kapatıyor. Statik elektriklenme varmiş aldım elektriğini. kasada hasar nedir? Bir çözümü varmıdır?
Lan işlemciye nasıl dokundun
Termal macunu bitmiştir yenile

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,312
İsim
Emre
dokunabiliyorsan kapanması normal

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İlyas Çağan
Lan işlemciye nasıl dokundun
Termal macunu bitmiştir yenile

Herhalde işlemci fanını vantilatör diye kullanıyo işlemci açıkta .d
Bilader sorun ne oldugunu biliyorsan öyle cevapla oyun oynamıyoruz sizden ricam pc temizledikten sonra bu sonuç çıktı yani ilk basta güç kaynagın dışında kontrol kalemi ile dokumdugumuzda elektrik geliyordu o sorunu hallettik şimdi sorun işlemci ısınıyor termal macunu pc alalı 7 ile 8 yıl oldu temal macunu degistirmedik o yüzden olabilir mi

arda55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,104
İsim
arda
Bilader sorun ne oldugunu biliyorsan öyle cevapla oyun oynamıyoruz sizden ricam pc temizledikten sonra bu sonuç çıktı yani ilk basta güç kaynagın dışında kontrol kalemi ile dokumdugumuzda elektrik geliyordu o sorunu hallettik şimdi sorun işlemci ısınıyor termal macunu pc alalı 7 ile 8 yıl oldu temal macunu degistirmedik o yüzden olabilir mi
Büyük ihtimalle o yüzden

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
o yüzden olabilir. ancak benim anlamadığım fan takılıyken işlemciye nasıl dokundunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,178
Üyeler
140,610
Son üye
memon
Top Bottom