Neler Yeni

İşlemci performans sorunu

Halilk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
halil
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz, 2904 Mhz, 6 Çekirdek, 12 Mantıksal İşlemci böyle bi işlemcim var
16GB ram 3060 ekran kartı var fakat nedense genel oyunlarda pek istediğim performansı almadığımı düşünüyorum en düşük ayarlarda bile adam akıllı fps alamıyorum
ekran kartı benden daha düşük işlemcisi daha düşük arkadaşım bile oynadığım oyundan bende fazla yüksek fps alıyor bu konuda bi işlemci ayarı vs yapmam lazım mı pc daha yeni macun felan baktırdım gerek yok sıvı soğutmalı

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Taha Kenan
Kasanın her bir parçasını ayrı ayrı sök, ekran kartını aç tozlarını iyice al, psunuda aç içindeki tüm tozları al en ince ayrıntısına kadar kasanı ilk aldığın gün ki gibi temizle ve ardından
Temiz bir format, temiz bir kurulum,
Son sürüm bios güncellemesi,
windows updateler, driver güncellemelerin
windows ayarlarını yap sistemin eskisinden daha iyi hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartının da macununa bi baktır istersen birde kaliteli termal macun kullan. Mx-4 harici kullanma

Halilk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasanın her bir parçasını ayrı ayrı sök, ekran kartını aç tozlarını iyice al, psunuda aç içindeki tüm tozları al en ince ayrıntısına kadar kasanı ilk aldığın gün ki gibi temizle ve ardından
Temiz bir format, temiz bir kurulum,
Son sürüm bios güncellemesi,
windows updateler, driver güncellemelerin
windows ayarlarını yap sistemin eskisinden daha iyi hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartının da macununa bi baktır istersen birde kaliteli termal macun kullan. Mx-4 harici kullanma
kasa temiz fanlar temiz ortalama 15 günde bi içini açar temizlerim fanları sıvı soğutucu temiz fanları format yeni bios güncel driverler güncel

Top Bottom