Neler Yeni

İşlemci Sıcaklığı 102 Derece

Hocam o ne öyle bir gün çağırında mangal yapalım.
0LıR ben sabah kahvaltısında sucuğu tavada pişirmek yerine işlemcinin üzerinde pişiriyorum tüpden tasarruf
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar kasasını aç temizle iyice
zaten toz yok heryerini temizledim tek eksik macun nette 8 TL'ye macunlar var eskı pcler için iyi olabilir kargoyla 20 TL oluyor ya

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Şu forumdaki 10 dolarlık aliexpress kuponunu yaparsan en kaliteli macunları sadece 15 TL vergisini ödeyerek alabiliyorsun

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
Z
0LıR ben sabah kahvaltısında sucuğu tavada pişirmek yerine işlemcinin üzerinde pişiriyorum tüpden tasarruf

zaten toz yok heryerini temizledim tek eksik macun nette 8 TL'ye macunlar var eskı pcler için iyi olabilir kargoyla 20 TL oluyor ya
Zaten macunlar fazla pahalı değil al bi tane orta kaliteden nolucak

Şu forumdaki 10 dolarlık aliexpress kuponunu yaparsan en kaliteli macunları sadece 15 TL vergisini ödeyerek alabiliyorsun
hocam aliexpresse bulaşmam ya ne oldugu belli değil pek güvenmiyorum sonradan parası falan girer aman aman uzak dursun

Z

Zaten macunlar fazla pahalı değil al bi tane orta kaliteden nolucak
hocam kargo ücretsiz satılan site varsa link atablirmisiniz

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
hocam aliexpresse bulaşmam ya ne oldugu belli değil pek güvenmiyorum sonradan parası falan girer aman aman uzak dursun

hocam kargo ücretsiz satılan site varsa link atablirmisiniz
Vallaha bilmiyorum kusura bakmayın

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,731
İsim
Egemen Toz
Adsız.png

LMSWeed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fatih Demir
Hocam nerede oturuyorsunuz bilmeden yorum yapıyorum. Termal macun satan yakınınızda muhakkak biryer vardır. Pc parçaları satan tamiri yapan biryer de olabilir. 15 TL nin altında normalde tavsiye etmeyeceğim ama işini görecek macun alabileceğine inanıyorum. Internet şart değil.

arkadaşlar yok termal macun almayacam inad eddim ben buna evdeki diş macunundan sürsem zarar verirmi sadece bunun cevabını istiyorum

Hocam nerede oturuyorsunuz bilmeden yorum yapıyorum. Termal macun satan yakınınızda muhakkak biryer vardır. Pc parçaları satan tamiri yapan biryer de olabilir. 15 TL nin altında normalde tavsiye etmeyeceğim ama işini görecek macun alabileceğine inanıyorum. Internet şart değil.
oturduğum yerde satan yok yani varda benim mahallede yok bayagı uzak oraya yol parası mazot parası falan derken yanarız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,860
Üyeler
142,827
Son üye
asxa
Top Bottom