Neler Yeni

Öneri İşlemci Stok Fanım Kırıldı İşlemci Fanı Önerisi Core 2 Quad Q8300 775 Soket

TEŞKİLAT

80+ Silver
Bütçe
125
Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarı temizlemek için söktüm sonrasında geri monte ederken intel'in klasik bildiğimiz stok fanı olan arkadaşın bacaklarından ikisini kırdım çok bastırmama rağmen plastik beyaz bacak tıktan kırıldı malum artık oturmuyor bilgisayarı açabilmek için geçici oturttum ama arada soğutmuyor ve bilgisayar siyah ekran verip kapanıyor hatırlarsanız dün sabah ise de ekran kartım yandı diye konu açmıştım son günlerde bir cenabetlik var sanırım üstümde :D

İşlemci: İntel Core 2 Quad Q8300
Anakart: Gigabyte G41MT-S2P (775 Soket)

Evet maksimum bütçem 125 TL sizlerden fan önerisi istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Aklımda olan fan;

Hem ucuz hem Xigmatek hem de RGB'li olmasından dolayı bunu düşünüyorum ne dersiniz?

Edit: PSU 300 WATT yeterli olacak mıdır?

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarı temizlemek için söktüm sonrasında geri monte ederken intel'in klasik bildiğimiz stok fanı olan arkadaşın bacaklarından ikisini kırdım çok bastırmama rağmen plastik beyaz bacak tıktan kırıldı malum artık oturmuyor bilgisayarı açabilmek için geçici oturttum ama arada soğutmuyor ve bilgisayar siyah ekran verip kapanıyor hatırlarsanız dün sabah ise de ekran kartım yandı diye konu açmıştım son günlerde bir cenabetlik var sanırım üstümde :D

İşlemci: İntel Core 2 Quad Q8300
Anakart: Gigabyte G41MT-S2P (775 Soket)

Evet maksimum bütçem 125 TL sizlerden fan önerisi istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Aklımda olan fan;

Hem ucuz hem Xigmatek hem de RGB'li olmasından dolayı bunu düşünüyorum ne dersiniz?
Bunu al derim.

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

TEŞKİLAT

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu al derim.
Montaj konusunda tecrübesizim bu da bayağı büyük gözüküyor sorun olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genellikle önerilen fan bu sanırım montaj konusunda tecrübesizim bu da bayağı büyük gözüküyor sorun olur mu?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Genellikle önerilen fan bu sanırım montaj konusunda tecrübesizim bu da bayağı büyük gözüküyor sorun olur mu?
kasanız kaç mm kadar destekliyor bakarmısınız yükseklik olarak

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Büyük bir şey değil. Montajı da çok zor değil yani ilk mesajda attığın fanla aynı şekilde takılıyor 😀

TEŞKİLAT

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasanız kaç mm kadar destekliyor bakarmısınız yükseklik olarak
Valla kanka kasam eski bir kasa nereden bakacağımı bilmiyorum ve bir sorun daha meydana geldi şimdi bilgisayarın 5 dakika sonra donup kendini kapatıyor biostan sıcaklıklara baktığımda işlemci 91 derece gözüküyor fan oturmadığı için böyle sanırım fan alana kadar beklemem gerekecek ve tam kapanmaya girdik inşallah halledebilirim.
Ben bilgisayarı kapatıp telefona geçeceğim yardımcı olursanız sevirinirm.

@revanier kanka sende de x3440 vardı sanırım bana işlemci fanı olarak ne önerirsin?

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,153
İsim
Adnan Eren

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Kanka bence üzerine az daha para koy t6 ultra al ileride pc yi filan yükselirsin iyi olur bence YTD

-CrawL

80+ Gold

Bendede m200 var daha önce hiç takmamıştım ama takması kolay tırnakların bi tanesi oturtuyorsunuz diğerini biraz bastırınca oturuyor.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Valla kanka kasam eski bir kasa nereden bakacağımı bilmiyorum ve bir sorun daha meydana geldi şimdi bilgisayarın 5 dakika sonra donup kendini kapatıyor biostan sıcaklıklara baktığımda işlemci 91 derece gözüküyor fan oturmadığı için böyle sanırım fan alana kadar beklemem gerekecek ve tam kapanmaya girdik inşallah halledebilirim.
Ben bilgisayarı kapatıp telefona geçeceğim yardımcı olursanız sevirinirm.

@revanier kanka sende de x3440 vardı sanırım bana işlemci fanı olarak ne önerirsin?
Benim aldığım M200'ü alabilirsin ama hala 30 TL'ye alamazsın 50 TL falan olmuştur kupon yüzünden.

Top Bottom