Neler Yeni

işlemcim cok ısınıyor.

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
o imkansız işte önceden varmıydı böyle problem yoksa yenimi başladı belki oturmamıştır tam sıvı sogutucu işlemcinin üstüne ya da kullandıgın macun iyi mi? ısı yalıtımı ne kadar
bak dostum ben söyledim zaten 2 hafta önce garantiye verdim 5gün önce montajını yaptırdım montaj hatası yok gene aynı problemi yaşıyorum

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Dwayne Rolly
pompanın çalıştıgına emin misin sıvı sogutucuda cünkü 100 ü görüyorsa demekki bir işe yaramıyor sogutucu belkide pompa çalışmıyordur

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
pompanın çalıştıgına emin misin sıvı sogutucuda cünkü 100 ü görüyorsa demekki bir işe yaramıyor sogutucu belkide pompa çalışmıyordur
şuan işlemci sıcaklığı boşta 43-52 arası
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi anda artıyor çok ilginç

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Yusuf
sistem boştayken mi 70 derece çalışıyor? montaj hatası olup olmadığını kontrol ettiniz mi? kullandığınız termal macun kalitesi? ve kullandığın anakart marka model nedir?

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
sistem boştayken mi 70 derece çalışıyor? montaj hatası olup olmadığını kontrol ettiniz mi? kullandığınız termal macun kalitesi? ve kullandığın anakart marka model nedir?
video en üstte var nası arttığı mevcut montaj hatası kesinlikle yok. termal macun üzerinde gelen termal macun bitmesinin imkanı yok daha 5gün oldu kullandıgım anakart modeli msi pro b650m

mesela şuan 72 derece gene arttı bi anda işlemci sıcaklığı 82ye çıktı şimdi 75e düştü gene 80 boşta şuan neden oluyor

87 oldu 82ye düştü 92 şuan

88 şuan 90 oldu

bi reset atıp geliyorum

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Yusuf
normalde montaj hatasında bu problemi görüyoruz. örn tam temas edememesinden kaynaklı boşta 70lerde gezer en ufak uygulama açtığınızda 90lara fırlar. hwmonitör değerlerini paylaşabilir misin?

epalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Durmuş T.
Ortam sıcaklığı 20 derece sıvı soğutma attığın video yüksek, ya yine bozuk ya da başka bir şey var.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Ensar Polat
o kasaya arkadaşımda var ve kötü fanları yalandan dönüyor o zaman o yüzden ısınıyordur sistem zaten ofisde de calısıyorsa normal yani sıcaklıkların 5600 var bende aynı sıcaklıklardayım 80 i geçmiyorsa fazla 90 ları görmüyorsa problem yok bi sıvı sogutucnun fotografını falan at markasını falan yaz yinede bi bakalım belki onlarda sıkıntı vardır
Kanka ezbere konuşma yeter da

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
normalde montaj hatasında bu problemi görüyoruz. örn tam temas edememesinden kaynaklı boşta 70lerde gezer en ufak uygulama açtığınızda 90lara fırlar. hwmonitör değerlerini paylaşabilir misin?
nerden bakıcam

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
hwmonitor programını çalıştırıp videosunu değerler okunacak şekilde çekebilirmisin?
indirmem gerek sanırım yüklü değil

yükledim bunlar değil mi

hwmonitor programını çalıştırıp videosunu değerler okunacak şekilde çekebilirmisin?
bide video yolliyim

?

Ekler

• sss.png
    sss.png
    39.5 KB · Hit: 14
  • ssss.png
    ssss.png
    41.3 KB · Hit: 14
  • asdsadsada.png
    asdsadsada.png