Neler Yeni

işlemcim cok ısınıyor.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mirhan Yalçın

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Caner Karadağ
core boost kapatabilirsin baya farkeder

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
ben bu soğutucu gelmeden önce bi kule tipi kullanmıştım 14 15 gün boyunca hiçbir sorun yaşamadım acaba gene soğutucudamı problem var para iadesi istesem distirbütör firmamı yapıyor çünkü 1 kere verdim 0 ürün yolladılar bunun para iadesini nasıl alıyorum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

core boost kapatabilirsin baya farkeder
Mesaj otomatik birleştirildi:

7800x3d soğutan soğutma 7500fi mi soğutamayacak.
ne yapmalıyım

Son düzenleme:

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
Tekrar garantiye yolla.
tekrar aynı ürünü yollamak isterlerse ben kabul etmek istemiyorum midemi bulandırdı artık bu soğutucu 1aydır para iadesi isteme hakkım var değil mi?

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
Montaj hatası vardır o sıcaklıklar normal değil.Tekrar montajla
ben anlamıyorum burda teknik servis var onlara yaptırdım 5-6 yıldır hep onlara yaptırıyoruz iletişime geçtim montaj hatası olmadığını söylediler. zaten soğutucunun bozuk olduğunu söyleyenlerde onlar oldu ben garantiye yolladım gene onlar değiştirdi hatta garantiye yolladığımda soğutucu olmadığı için idareten onlar bana kule tipi soğutucu verdiler.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Kağan UĞURLU
ben anlamıyorum burda teknik servis var onlara yaptırdım 5-6 yıldır hep onlara yaptırıyoruz iletişime geçtim montaj hatası olmadığını söylediler. zaten soğutucunun bozuk olduğunu söyleyenlerde onlar oldu ben garantiye yolladım gene onlar değiştirdi hatta garantiye yolladığımda soğutucu olmadığı için idareten onlar bana kule tipi soğutucu verdiler.
Garantiye ücret iadesi istemiyle yolla, red gelirse halem heyetine ver. 6 ay sonra paranı alırsın.

R9XTX

80+
Eğer montaj hatası olmadığını söylüyorlarsa direkt garantiye gönder ve iade iste

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
eyyüb
ryzen 5 7500f kullanıyorum
sıvı soğutucu olarak deepcool ls520

2 hafta önce işlemci sıcaklığım 100-95 dereceleri aştığı için sıvı soğutucumu bozulduğu için arena bilgisayara sıvı soğutucuyu garantiye yolladım ürünü incelediler ve aynısı ile değiştirip sıfır ürün yolladılar.
o süreçte bitane kule tipi soğutucu kullanmıştım sıcaklıklar maksimum 75-80 dereceyi görüyordu yük altında şimdi kasayı açıyorum 2-3 saat sorna sıcaklıklar bu şekil oluyor.

Normal değil Sıvı soğutma pompa sıkıntı vardır berki kablo sorun vardır kontrol et veya genelde metal kısmı macunla geliyor bazen gelmiyor plastik poşet sıvının metal kısmında kalmıştır bak kasa sirkülasyon yapmasa bile okadari aşırı klima var sa hatinden fazla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Kemal
Sıvı soğutma da zaten kasa içi sıcak havanın işlemciye etkisi okadar çok olmaz , seninde söylediğin kibi kule tipi soğutucuyu 15 gün kullanmışssın problem olmamış, sorun tamamiyle sıvı soğutmada süre dolmadan direk iade et bence. Ben kendi sistemimde 7800x3D yi 240 lık sıvı soğutma ile maksimum 80 görüyor ve sistem full performansta çalışıyor , boşa düştümü 55 derecelerde geziyo oyunda fps kısıtlama yaparsam 65 ile 70 lerde geziyor.

xYusuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Emin
Sıvı soğutma da zaten kasa içi sıcak havanın işlemciye etkisi okadar çok olmaz , seninde söylediğin kibi kule tipi soğutucuyu 15 gün kullanmışssın problem olmamış, sorun tamamiyle sıvı soğutmada süre dolmadan direk iade et bence. Ben kendi sistemimde 7800x3D yi 240 lık sıvı soğutma ile maksimum 80 görüyor ve sistem full performansta çalışıyor , boşa düştümü 55 derecelerde geziyo oyunda fps kısıtlama yaparsam 65 ile 70 lerde geziyor.
para iadesi adı altında mı iade etmeliyim.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Kadir Efe Ulusoy
sistem boştayken mi 70 derece çalışıyor? montaj hatası olup olmadığını kontrol ettiniz mi? kullandığınız termal macun kalitesi? ve kullandığın anakart marka model nedir?
gral geldi

Top Bottom